Yayıncılara bağış atmak saçma değil mi?

Kadınlıklarını kullanıp bağış toplamaya çalışan nadir de olsa
Nadir de olsa? Çoğu açıktan olmasa bile bu konunun peşinde. Şuna bir bakın :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar emek dediğiniz nedir? Adam altı üstü oyun oynuyor gözünüzü seveyim büyütmeyin şu yayıncıları. Adam sanki taş atıp da para kazanıyor adam oturduğu yerden para kazanıyor gerçekten çok garibime gidiyor. Bir kadın yayıncı şey demişti "sizin için günlük 13 el Valorant atıyorum" ay aman ne kadar da zor, Allah kolaylık versin ne diyeyim. He bir de sanki babasının hayrına atıyor 13 el Valorant'ı öyle bir konuşuyor ki çok sinir oldum.

Kişiden kişiye değişir ama benim görüşümde gereksiz bir şey en azından emek verip bir iş yapan insanlara gönlünden koptuğu kadar bağış yapmak yerine sabah akşam oturup oyun oynayan birine de emek veriyor diyemem adamın hobisi zevkine oynuyor ve oturduğu yerden para kazanıyor. Ben bu ve bunun gibilere emek veriyor diyemem. Parası olan adamı dahada zengin etme çabasında millet bilinçsiz yere oda kendini tanıtmak için yani amaç gösteriş.

Tabi benim görüşüm katılmayanlar illa olur onlara da bir şey diyemem kalın sağlıcakla :)

Arkadaşlar emek dediğiniz nedir? Adam altı üstü oyun oynuyor gözünüzü seveyim büyütmeyin şu yayıncıları. Adam sanki taş atıp da para kazanıyor adam oturduğu yerden para kazanıyor gerçekten çok garibime gidiyor. Bir kadın yayıncı şey demişti "sizin için günlük 13 el Valorant atıyorum" ay aman ne kadar da zor, Allah kolaylık versin ne diyeyim. He bir de sanki babasının hayrına atıyor 13 el Valorant'ı öyle bir konuşuyor ki çok sinir oldum.
Adam profosyonel oynuyorsa, bir şey söylemeye hakkın yok. Profosyonel oynamayanlara diyecek bir şeyim yok. Haklısın o konuda.

Az önce bir video gördüm videoda bir tane genç büyük bir yayıncıya para atıyordu. DC'den konuştular çocuk sırf adama para atabilmek ve abone olabilmek için çalışıyormuş.

Bir türlü aklıma yatmıyor insanlar çalışıp para kazanıyor (bağış atanların %25'i öğrenci) sonra o parayı ondan 50 kat fazla para kazanan birine atıyorlar.
Tabii ki insanlar özgür ama çok büyük aşırı para kazanan yayıncılara bağış atmayı hiç anlamıyorum.

Not: Dediğim gibi herkes istediği gibi harcar bu konuda sizin fikirlerinizi merak ettim.

Güzel vakit geçirmene yardımcı oluyorsa, bunun devamı için neden olmasın?

İsteyen atar isteyen atmaz. Ne kadar boş tartışmalar yaratıyorsunuz, bir mantık bulamıyorum. Milletin nereye ne kadar para harcayacağını sorgulamak size mi kaldı? Bu hadde nasıl erişebildiniz? Sen Netflix'e para veriyorsundur, bir başkası izlediği yayıncıyı Netflix olarak görüp ona parasını veriyordur. Adamın parası çoktur veriyordur, adam eğleniyordur veriyordur...

Sana ne? Bana ne? Bize ne? Bu 3 kelimeyi öğrenin.

Yeni konular

Geri
Yukarı