Yoruldum

Pithiux

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Konohagakure
Eskiden yapmaktan çok zevk aldığım oyun oynamak, dizi izlemek, anime izlemek, YouTube videoları izlemek, yemek yemek, uyumak, sosyal medyada dolaşmak gibi bir çok aktiviteden artık zevk alamıyorum. Sanki sadece yaşamak için yaşıyormuşum gibi oluyor. Bütün günlerim aynı hepsi tamamen bomboş hiç bir eğlenceli yanı yok. Yeni şeyler denemek istiyorum zevk alamayıp vazgeçiyorum. Kendimi uzay boşluğunda gibi hissediyorum. Yaşayan bir ölü gibiyim. Yoruldum.

Aynı duygulara dönem dönem kapılıyorum hocam. Biraz sosyalleşmeyi deneyin diyeceğim fakat şu virüs dönemlerinde tek söyleyebileceğim dişinizi sıkın.

Eskiden yapmaktan çok zevk aldığım oyun oynamak, dizi izlemek, anime izlemek, YouTube videoları izlemek, yemek yemek, uyumak, sosyal medyada dolaşmak gibi bir çok aktiviteden artık zevk alamıyorum. Sanki sadece yaşamak için yaşıyormuşum gibi oluyor. Bütün günlerim aynı hepsi tamamen bomboş hiç bir eğlenceli yanı yok. Yeni şeyler denemek istiyorum zevk alamayıp vazgeçiyorum. Kendimi uzay boşluğunda gibi hissediyorum. Yaşayan bir ölü gibiyim. Yoruldum.
Bende senin gibiyim. Aslında yaptığımız şeyler gerçekten boş şeyler. Biraz yaşımız da aynı gibi ise biraz daha gayret edip ders çalışma, kitap okuma gibi daha faydalı şeyler yapmaya çalışırsak en azından şu saçma boşluk hissinden kurtulmuş olabiliriz. (Ve aynı yaştaymışız. Belki konuşmak falan istersen ekleyebilirsin. Steam Community :: IVioMadI Belki ihtiyacın olur.)

Dinler ve inançları araştırmaya çalışın. Kutsal kitapların anlamlarını okuyun. Hem inancınız şekillenir, hem de vaktinizi değerlendirmiş olursunuz. Ayrıca zevklidir de.

Maalesef bu zamanda farklı bir şeyler denemek çok zor. Ancak bazen öyle bir an geliyor ki keşke eskisi gibi olsa dediğimiz olaylar bunlar. Bu yüzden eğlenmeye çalışın her zamanın kıymetini bilip öyle yaşamaya çalışın. Biliyorum bu zamanlarda insan hepten karamsar oluyor ancak. "Bir şekilde yaşıyoruz işte" diyebilmeliyiz her zaman.

Geri
Yukarı