Zombi istilasında nasıl hayatta kalınır?

TWD bitirip sonrasında World War Z izlerken acayip gerilmiştim, aklım direk "acaba burada ben olsam ne olurdu?" gibi sorularla film bitene kadar meşgul kalmıştı.

Şu anakadar çıkan çoğu zombi filmini bitirdim ama bu fikirlerin aklıma youtobe da zombi istilasında hayatta kalır mısınız diye test vardı onu izledikten sonra aklıma takıldı bu işler.
Hocam bu konu ile iligili ciddi düşünmüyordum ancak beni biraz tedirgin ettiniz. Peki küçük ülkeler için bu konu daha kolay olmaz mı? Daha kolay yönetmezler mi?

Kücük ülkelerde halk bilinçsiz olur genellikle ve de güvenlik güçleei hastane imkanları daha az olur ama sınırları kapatmak daha kolay küçük ülkede başlaması dünya için daha avantajlı ama o ülke için neredeyse son olur.

World War Z'deki ya da 28 hafta sonra gibi olursa büyük sıkıntı zaten. Gerçi World War Z'de sorun çözülüyordu.

Ama kaç milyar insan ölüyordu bence aklınızda tam bir fikir olabilmesi için all of us Dead adlı diziyi izleyin ama son bölümleri mantıksız ilk üç bölümdeki gibi zombiler olacak bence.
Flakka'nın virüs hali.

Flakka bir ara çok konuşuldu ama unutuldu bunalrın hepsi denemeydi zaten COVID flakka insanların bir salgında nasıl davranacağını gözlemliyor bu virüsü çıkartacak olanlar.

Ama kaç milyar insan ölüyordu bence aklınızda tam bir fikir olabilmesi için all of us Dead adlı diziyi izleyin ama son bölümleri mantıksız ilk üç bölümdeki gibi zombiler olacak bence.

Flakka bir ara çok konuşuldu ama unutuldu bunalrın hepsi denemeydi zaten COVID flakka insanların bir salgında nasıl davranacağını gözlemliyor bu virüsü çıkartacak olanlar.

Hocam aslında dizilerle kıyaslama yanlış çünkü onlar kurgu. Bilim adamlarının nasıl bir çalışma yaptıkları bilinmiyor. Her türlü senaryo olabilir ama.

Hocam aslında dizilerle kıyaslama yanlış çünkü onlar kurgu. Bilim adamlarının nasıl bir çalışma yaptıkları bilinmiyor. Her türlü senaryo olabilir ama.

Tabii ki de dizi ile kıyaslamak yanlış ama elimizdeki imkanlarla fikir sahibi olabilmemiz için filmlerden başka çaremiz yok.

COVİD'in zombi virüsü olma olasılığı yok.

COVID'in zombi virüsü olma olasılığı yok.

COVID'in mutasyon geçirip zombi virüsü olcağını demiyorum siz beni yanlış anladınız sadece bunlar testti toplumun bir pandemi ortamında nasıl davranacağını görmek için. Örnek vermek gerekirse COVID daha Türkiye'ye gelmeden market raflarında un makarna tuvalet kağıdı ve hijyen malzemeleri kalmamıştı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı