Zorbalığa uğruyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim ben polisim ve hamdolsun kimseye zorbalık yapmadım kendime de yaptırmadım... Dövüş sporlarıyla ilgilenmeye başla fitness hikaye... Sana tavsiyem imkanın varsa mui tai veya kick boks öğren... Dövüş sporunda ilerleyince kimseye bir şey ispatlamak zorunda kalmadığını fark edeceksin... Önce kendini korumayı öğren yoksa her başına gelen olayda polise gitsen ne olacak

Hocam size yardım için gelen 100 insandan kaçını geri gönderiyorsunuz ortalama?

Benim bir abi vardı arkadaş kiz kardesine bi erkek siniflarindan taciz icerikli mesajlar yazmisti bizim arkadasin baya gozu dondu cocugu bir arkadas daha cagirip bicakladilar bacagindan.Polise gittiler falan olayı anlattı polise polis bicaklanan cocuga ne yapti hatirlamiyorum ama o arkadasi serbest biraktilar 18 yasina girince tekrar alcaklar herhalde ama 9 tane kasten yaralama vardi.Yani eğer bir gün sıkıştırırlarsa ve ucunda ölüm varsa isyemeyerek soyluyorum yukaridakini yapmak zorunda kalirsin ama bence şehirini falan değiş iyice musallat oldularsa yada polise falan soyle.Şuan o kıza baya uyuz oldum :d

Benim bir abi vardı arkadaş kiz kardesine bi erkek siniflarindan taciz icerikli mesajlar yazmisti bizim arkadasin baya gozu dondu cocugu bir arkadas daha cagirip bicakladilar bacagindan.Polise gittiler falan olayı anlattı polise polis bicaklanan cocuga ne yapti hatirlamiyorum ama o arkadasi serbest biraktilar 18 yasina girince tekrar alcaklar herhalde ama 9 tane kasten yaralama vardi.Yani eğer bir gün sıkıştırırlarsa ve ucunda ölüm varsa isyemeyerek soyluyorum yukaridakini yapmak zorunda kalirsin ama bence şehirini falan değiş iyice musallat oldularsa yada polise falan soyle.Şuan o kıza baya uyuz oldum :d
Ya fazla kaçmak istemiyorum ama o anlattıkların benim başıma gelsin de kesinlikle istemem.
Hala karşıma çıkmadılar, beklemedeyim bakalım neler olacak...
Olayı anlatınca bende şuan uyuz oldum 😂

Ya fazla kaçmak istemiyorum ama o anlattıkların benim başıma gelsin de kesinlikle istemem.
Hala karşıma çıkmadılar, beklemedeyim bakalım neler olacak...
Olayı anlatınca bende şuan uyuz oldum 😂
Ben de hep korunmaya ihtiyaç duyuyorum. Durduğu yerde korkan biriyim. Korku için ilaç kullanıyorum doktor kontrolünde. Anksiyete hastasıyım. Anksiyete demek aşırı kaygı ve korku demek. Ben küçüklüğümden beri korkak biriyimdir. Hayvanlardan veya karanlıktan korkmadım hiç ama. Sadece insanlardan korkuyorum. Trans kadınım. Eskiden erkektim. Hayatım bilgisayar oyunlarıyla geçti.
Ben rahatsız edilmemek için erkek gibi giyiniyorum. Yine de beni koruyacak insanlara çok ihtiyacım var.
Bir kere bir adam, arabası ile beni takip etmişti. Pilakasını alıp polisi aradım. Dışarıda gördüğünü takip eden, metroya otobüse sapık emelleri için binenler var. Ben ne yapacağımı bilmiyorum, umarım kaderim iyidir. Tek bildiğim öfke ve nefret dolu olduğum. Yaşım 29. Ankara'da yaşıyorum.

Ben de hep korunmaya ihtiyaç duyuyorum. Durduğu yerde korkan biriyim. Korku için ilaç kullanıyorum doktor kontrolünde. Anksiyete hastasıyım. Anksiyete demek aşırı kaygı ve korku demek. Ben küçüklüğümden beri korkak biriyimdir. Hayvanlardan veya karanlıktan korkmadım hiç ama. Sadece insanlardan korkuyorum. Trans kadınım. Eskiden erkektim. Hayatım bilgisayar oyunlarıyla geçti.
Ben rahatsız edilmemek için erkek gibi giyiniyorum. Yine de beni koruyacak insanlara çok ihtiyacım var.
Bir kere bir adam, arabası ile beni takip etmişti. Pilakasını alıp polisi aradım. Dışarıda gördüğünü takip eden, metroya otobüse sapık emelleri için binenler var. Ben ne yapacağımı bilmiyorum, umarım kaderim iyidir. Tek bildiğim öfke ve nefret dolu olduğum. Yaşım 29. Ankara'da yaşıyorum.
Ben öyle doktora falan gitmedim ama Anksiyete hastalarının yaşadığı problemleri bende yaşıyorum çok fazla kez, sanırım bende bir doktora görünmeliyim.

Sana tek söyleyebileceğim şey o çocuklar seni bırakmaz ya sen onlara bir şey yapacaksın ya da onlar sana ben sana onu git döv demiyorum bunlar 01 izleyip kendini cio zanneden çocuklarsa hiçbir şey yapamaz zaten ama 7/24 sokakta gezen kavga eden belalı tiplerse ya polise söle ya da çevren varsa topla gözünü korkut derim ama o çocuğunda çevresi varsa sıkıntı büyür polise söylemen en mantıklısı.

6 ay önce spora başladıysanız şu an harbi harbi kaslanmış olmanız lazımdı hocam. Sanırım düzgün gitmemişsiniz salona. Polis falan hikaye, olay daha da büyür. Tek çözüm fitness. Sağlam vücut yapın, ağır çalışın kimse yanınıza yaklaşmaz merak etmeyin. Yanına aikido gibi bir spor da eklerseniz tadından yenmez.

Maalesef zorbalık çok büyük bir sorun ve tek ama tek çözüm güçlü olmak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı