Zorla sünnet edilmek ve zorla askere gitmek yüzünden psikoloji bozulması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Temizlemezseniz elinizde de bakteri birikebilir. Elinizi kesip atıyor musunuz hocam ? Bunun çözümü hijyendir vücut parçasını kesip atmak değil.
Tamam hocam siz içini parmağınızla ayırıp yıkayın orayı. Nasıl yapcaksanız. Ayrıca el ile aynı şey mi sizce?

Temizlemezseniz elinizde de bakteri birikebilir. Elinizi kesip atıyor musunuz hocam? Bunun çözümü hijyendir vücut parçasını kesip atmak değil.

Hocam çok abartıyosun sünnet konusunu altı üstü pipinden bir parça aldılar.

Sünnet konusunda bir şey demem.
Bu ülkede bayrak ve Atatürk düşmanı çok insan var. O yüzden askerlik zorunlu olmalı. O bayrağa seve seve ya da seve seve selam verecekler. O yüzden askerlik zorunlu olmalı.

Tamam hocam siz içini parmağınızla ayırıp yıkayın orayı. Nasıl yapcaksanız. Ayrıca el ile aynı şey mi sizce?
Japonya , Norveç gibi gelişmiş ülkelerin %99 u sünnetsiz. Siz bu adamların , bu ülkelerdeki bilim insanlarının bilmediği bir şeyi mi biliyorsunuz sizce ?

Bu ülkede bayrak ve Atatürk düşmanı çok insan var. O yüzden askerlik zorunlu olmalı. O bayrağa seve seve ya da seve seve selam verecekler. O yüzden askerlik zorunlu olmalı.
Zorla yaptırdığında vatan sevgisi oluşmaz ki , tahminen daha da bilenir öyle insanlar.

Japonya , Norveç gibi gelişmiş ülkelerin %99 u sünnetsiz. Siz bu adamların , bu ülkelerdeki bilim insanlarının bilmediği bir şeyi mi biliyorsunuz sizce ?
Hocam sünnetsiz yaşanmaz dediğimi hatırlamıyorum. Sağlık açısından daha faydalı diyorum. Alacağınız zevki 12 yaşınızda düşünüp ailenize karşı çıksaydınız. Ha ben çocuğumu zorla sünnet ettirir miyim? Hayır. İlerde kendisi karar verir.

Askerlik o insanları adam etmez hocam onları sınır dışı etmek daha mantıklı.

Hocam sünnetsiz yaşanmaz dediğimi hatırlamıyorum. Sağlık açısından daha faydalı diyorum. Alacağınız zevki 12 yaşınızda düşünüp ailenize karşı çıksaydınız. Ha ben çocuğumu zorla sünnet ettirir miyim? Hayır. İlerde kendisi karar verir.
Sünnetsiz Danimarka daki AIDS oranı sünnetli Türkiye'den daha düşük. Sağlık açısından bir şey bildiğiniz yok çevrenizde duyduklarınızdan ibaret. 12 yaşındaki birisinin ailesine karşı çıkma gücü var mıdır sizce ? Bu kafaya daha fazla cevap vermeyeceğim.

Japonya, Norveç gibi gelişmiş ülkelerin %99'u sünnetsiz. Siz bu adamların, bu ülkelerdeki bilim insanlarının bilmediği bir şeyi mi biliyorsunuz sizce?

Zorla yaptırdığında vatan sevgisi oluşmaz ki, tahminen daha da bilenir öyle insanlar.

Ya triplere bak sanarsın sünnet olmasa dünyayı kurtarıp bilim adamı olacaktı. Alt tarafı normal bir insansın kendine gel cinsel hayatımı etkiliyor diyorsan da ki hiç daha cinsel hayatının olduğunu bile sanmıyorum diyelim var nasıl sorunlar yaşadın anlat bari de bakalım gerçekten pişman olunacak bir şey miymiş sünnet olmak.

Ya triplere bak sanarsın sünnet olmasa dünyayı kurtarıp bilim adamı olacaktı. Alt tarafı normal bir insansın kendine gel cinsel hayatımı etkiliyor diyorsan da ki hiç daha cinsel hayatının olduğunu bile sanmıyorum diyelim var nasıl sorunlar yaşadın anlat bari de bakalım gerçekten pişman olunacak bir şey miymiş sünnet olmak.
Ne olup olmayacağımı sen bilemezsin , tanımadığın insanlar hakkında ergen gibi varsayımlarda bulunma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı