Zula P2W ve Sonuç

Snkbnacezeri

Hectopat
Makaleler
6
Arkadaşlar, Zula son zamanlarda biraz da olsa P2W'den uzaklaşmaya çalışıyor ama tam olarak bir türlü uzaklaşmıyor. Nedenini de anlamıyorum. Abi para çok mu tatlı geliyor? Çünkü cidden her konuda para kazanamaya açık bir sistemi var :D Yani benim için problem yok, ben paramı yatırıp oynuyorum lakin bu P2W olayları Zula'nın kitleye darbe indirdi gibi görünüyor. Bir zamanlar çatır çatır sunucu ekliyorlardı. Rekabet maçları tıka basa dolu oluyordu. Şimdi sunucu düşürüyorlar :D O kadar da yatırım yapıyorlar, yazık be. Son zamanlarda uzaklaşmaya çalışıyorlar ama yeterli değil gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Zula son zamanlarda biraz da olsa p2W'den uzaklaşmaya çalışıyor ama tam olarak bir türlü uzaklaşmıyor. Nedenini de anlamıyorum. Abi para çok mu tatlı geliyor? Çünkü cidden her konuda para kazanamaya açık bir sistemi var :D yani benim için problem yok, ben paramı yatırıp oynuyorum lakin bu P2W olayları Zula'nın kitleye darbe indirdi gibi görünüyor. Bir zamanlar çatır çatır sunucu ekliyorlardı. Rekabet maçları tıka basa dolu oluyordu. Şimdi sunucu düşürüyorlar :D o kadar da yatırım yapıyorlar, yazık be. Son zamanlarda uzaklaşmaya çalışıyorlar ama yeterli değil gibi duruyor.

P2W olmasa mis gibi oyun olurdu. Para için hem itibarını düşürdüler hem de geleceğe yatırım yapmadıkları için oyuncularını kaybettiler.

Arkadaşlar, Zula son zamanlarda biraz da olsa P2W'den uzaklaşmaya çalışıyor ama tam olarak bir türlü uzaklaşmıyor. Nedenini de anlamıyorum. Abi para çok mu tatlı geliyor? Çünkü cidden her konuda para kazanamaya açık bir sistemi var :D Yani benim için problem yok, ben paramı yatırıp oynuyorum lakin bu P2W olayları Zula'nın kitleye darbe indirdi gibi görünüyor. Bir zamanlar çatır çatır sunucu ekliyorlardı. Rekabet maçları tıka basa dolu oluyordu. Şimdi sunucu düşürüyorlar :D O kadar da yatırım yapıyorlar, yazık be. Son zamanlarda uzaklaşmaya çalışıyorlar ama yeterli değil gibi duruyor.

Zaten çöp bir oyun gerek mekanikleri gerek fizikleri. Bende ilk başlarda deli gibi para yatırdım şu an kendime çok kızıyorum.

Bende bir ara çok oynuyordum sonra baktım +6 basan 1. oluyor dedim neyse devam ederim yine olmadı + basan kazanıyor desen eklentisi olamayan oyunun zevkli geçmiyor en iyisi bırakmak ve bende bıraktım bir tek ben değil çoğu Zula oyuncuları.

P2W üzerine kurulan bir oyun P2W'den çıkamaz ki.
Ne yapacaklar milletin elindeki +7 silahları +0 mı yapacaklar? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı