11 yaşında boy uzatıp kas nasıl yapılır?

Boy içinni işe yaramaz kas için de az da olsa işe yarar, bir demirde asılı kal günde 30dk kalırsan bayağı uzarsın bir de ayran iç. Ben hep ayran içtim 170'im şu an (yaş 13)

Evde bir yer bulup başlayacağım ya da kapıya tırmanıp ellerimle asılı kalsam o da olmaz mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hasta veya anormal olmayan çocuklar böyle bir şey yapamaz. Kimse kusura bakmasın ama plank çekip, foruma konu acan birisi böyle olamaz. Ciddi ciddi gelip atmışsın yahu bide :spam:

Dostum süt ve süt ürünleri tüket, yüzmeye git, basketbol oyna. Bunlar boyunu uzatacaktır. Ayrıca yüzücülerin normal sporculardan daha iyi vücutları vardır. Yani bir yandan vücutta yapmış olacaksın.

Boy içinni işe yaramaz kas için de az da olsa işe yarar, bir demirde asılı kal günde 30dk kalırsan bayağı uzarsın bir de ayran iç. Ben hep ayran içtim 170'im şu an (yaş 13)
Asılı kalmakla ne alakası var anlamıyorum en fazla etki edeceği 1 cm genetik anlayın şunu saçma sapan öneriler vermeyin. Süt ve süt ürünleri içmek kemikleri geliştirir pek boyu uzattığı söylenmez ama kemiklerin sağlam ve sağlıklı olur.

Hasta veya anormal olmayan çocuklar böyle bir şey yapamaz. Kimse kusura bakmasın ama plank çekip, foruma konu acan birisi böyle olamaz. Ciddi ciddi gelip atmışsın yahu bide :spam:
Yazdığınız cümleyi tekrarlıyorum "Yapamazsın ki. Boy yapilan bir şey değil, kas içinse çok gençsin gibi."
Yapamazsın ki gibi kesin bir yargı kullandığınız için ben bu videoyu örnek olarak attım. Biyolojik olarak imkansız değil. Ben konu sahibi arkadaşın böyle yapacağını veya yapamayacağını söylemedim. Ben sizin kesin bir yargınızı düzeltmek için bu videoyu attım. Kesin yargılarınızı düzelttiğiniz zaman tekrar yazabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı