13 yaşında 75 kilo olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Samimi söylüyorum. Kilo dünyanın en berbat şeylerinden biri özellikle çoğunluğu kas ise. 1 - 1.5 sene önce 85 kiloydum ve boyum 1.72 falandı. Bu işin böyle gitmeyeceğini anladım ve ciddi bir sürece girmeye karar verdim. Kolay mıydı? Değildi. Moralini bozmak için söylemiyorum ama çok acı çekeceksin ve pes etmemen gerekecek. Diyetisyene gitmen iyi olur ama ben diyetisyene gitmedim internetten doğru kaynağı bulman pek zor değil. İstersen özel olarak bilgi de verebilirim instagram gibi platformlar kullanıyorsan. 85 kilodan 72 kiloya kadar düştüm. Sonra çoğunu kas olarak geri aldım. Şu anki durumumu sorarsan 185 boyum ve 80 kilom var. Gayet fit bir vücuda sahibim. Vücudundan memnunsan insanları takma gibi şeylere aldırış etme. Yağ berbat bir şey. İnsanı hayattan soğutuyor. Acilen benim gibi ciddi bir sürece girmen lazım.
İnstagram kullanıyorum servanalibagcali_24 ordan ulaşabilirsin.

Arkadaşlar biraz yavaş 13 yaşındayım daha yeni 40 oldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
01.00 saniyeye gel cevabım şudur:

Benimlede boyu kısa diyorlardı ortaokul ilkokulda. Lisede bir yanlarına gittim yukarı bakmak zorunda kaldılar. Takma o yüzden ama kilo vermeye de çalış.

Merhabalar dostlar, benim kilo problemim var. 13 yaşında 75 kiloyum, 163 boyum var. Ne yapmalıyım, ne etmeliyim söylerseniz çok iyi olur. Artık başkalarının yanında o şişko nerede diye çağrılmak istemiyorum. Teşekkürler...
7. sınıfta 55 kiloydum şimdi 9. sınıfım ve 65 kiloyum 20 kilo versen yeter boyun gayet iyi.
@Jotariel hocam sizin yaşınızı ve kilonuzu çok merak ediyorum sizin için de uygunsa söyleyebilir misiniz?

Merhabalar dostlar, benim kilo problemim var. 13 yaşında 75 kiloyum, 163 boyum var. Ne yapmalıyım, ne etmeliyim söylerseniz çok iyi olur. Artık başkalarının yanında o şişko nerede diye çağrılmak istemiyorum. Teşekkürler...

Bu yaşta kalori açığı oluşturmayın lütfen. Yoksa daha da kilo alırsınız. Günlük sporunzu yapıp haftada bir detoks yapın. Ay sonunda 10 kilo verebilirsin. Her şey iradene bağlı.

Aslında o kiloların çoğunluğu yağ mı ona bağlı. 14 yaşındayım 175 boyum 80 kiloyum. Maalesef bendekinin çoğu yağ.

Bu yaşta çok kolay kilo verebilirsiniz. Sadece çok şekerli ve asitli tüketmeyin. Arada yürüyün çıkın gezin hava alın. Verirsiniz zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı