13 yaşında 75 kilo olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Takma kafana bende 70 kiloydum fazla hareket etmiyordum Metin2'den kalkmıyordum abur cubur tüketimin varsa azalt ekmek her öğün 1 dilim ye ve mümkünse sokağa çıkış saatinde yürüyüş yap.
ya da bir tanıdığının yanıda çalış zaten otomatik zayıflarsın.

Ben de aynı yaşta 1.70 ve 75'im. Sanırım iradene sahip olman lazım abur cuburdan uzak dur.

Tek öğün yemek yiyebilirsin. Akşamları sadece meyve ye ya da çorba iç. Metabolizma hızlandıran şeyleri tüket. Ekmeği hamur işini bırak. Günlük 10 bin adım at. Abur cubur tüketme sadece haftada 1 gün kendine belirle ödül günü olarak o zaman serbest ol. Unutma kesinlikle hareket şart. Mümkünse yürümek dışında evde 30 dakika antrenman hareketleri yap. Bunu 90 kilolardan 75'e kadar düşmüş biri olarak diyorum.

Boyumuz neredeyse aynı ben 45 kiloyum😕

5 ve 6. sınıfta kickboxa gittim, 6. sınıfta haftada 4 saat olmasına rağmen kilom tam yerindeydi, ne yersem yiyeyim değişmezdi. 5. sınıfta aynı. Kickboxa gidebilirsiniz. Zevklidir de.

Tek bir şeye ihtiyacın var. Gerçekten vermek istiyor musun ve bunun için pes etmeden mücadele edecek misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yüzmeye başla. 2 ayda 5 kilo verdim
Havuzlar kapalı maalesef.
Tek bir şeye ihtiyacın var. Gerçekten vermek istiyor musun ve bunun için pes etmeden mücadele edecek misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Allah a şükür böyle değiliz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı