14 yaşında başarılı Twitch yayıncısı nasıl olabilirim?

Evet, ama şu an sektör yeni nesil sektörü olunca olayın içerisinde çok daha fazla para dönecek. Şirket kurmak benim hobilerim arasında değil veya yapmamda, esporcu olmak istiyorum istesem bende gidip şirket kurar para kazanırım zorlarım ama yaparım. Ama şimdi daha da zevk alıp eğleneceğim bir platform varken neden diğerlerini yapayım ki? Başarılı olursan Tbf'de yurtdışına gitme şansın bile varken bana daha mantıklı geliyor zaten Espor'da parada kazanabiliyorsun ama yaşattıkları önemli. O kadar ünlü olup, yayında yapmak var. Tabii bunları buradan konuşması kolay ama önemli olan onları gerçekleştirmek. 40 yaşına geldiğimde nasıl para kazanacağımı düşünmedim ama dediğim gibi bir meslek elde edersem ki C# veya JavaScript öğrenirsem (Matematik hobim değil hiç sevmiyorum) bir şeyler yaparım. Ama farklı işlerede odaklanabilirim.

O zaman dışarıdan okulunu oku. LOL'de kendini geliştirmeye bak. Euwest'de tabii ki. Bakalım en son diamond 1 oldum şimdi kaç olacağım merak konusu. 🙂 😊

Bana sorarsan açıktan okumak da çok mantıklı değil. Sebebi senden değil, ülkenin durumundan kaynaklanıyor. Ülkede iş bulmak bu kadar sıkıntılıyken, şartlar zorken açıktan okuyarak nereye gelirsin bilemiyorum. Ah, acı gerçekler...

Bana sorarsan açıktan okumak da çok mantıklı değil. Sebebi senden değil, ülkenin durumundan kaynaklanıyor. Ülkede iş bulmak bu kadar sıkıntılıyken, şartlar zorken açıktan okuyarak nereye gelirsin bilemiyorum. Ah, acı gerçekler...

Tabi orası doğru ama başarırsa'da güzel para elde eder ve sevdiği mesleği yapmış olur.

Yeteneğin varsa olursun hatta, uzun bir süre sana iyi bir maaşta sağlar. Zamanın doluncada ne yapacağını düşünürsün veya daha önceden yaptığın yatırımlarla geçinebilirsin. Eğer geleceğin bir kağıt parçası üzerine yazılmış sorulardan geçecekse hiç böyle bir gelecek için temel atma daha iyi. Bu ülkede iyi bir yaşam sağlamak istiyorsan, yeteneğinle geçinmen gerek.

Yeteneğin varsa olursun hatta, uzun bir süre sana iyi bir maaşta sağlar. Zamanın doluncada ne yapacağını düşünürsün veya daha önceden yaptığın yatırımlarla geçinebilirsin. Eğer geleceğin bir kağıt parçası üzerine yazılmış sorulardan geçecekse hiç böyle bir gelecek için temel atma daha iyi. Bu ülkede iyi bir yaşam sağlamak istiyorsan, yeteneğinle geçinmen gerek.

Yetenek derken? Bu oyun öğrenilen mekanik gerektiren bir şey, yetenek derken hangi konuda? Ne yönde birde geleceğin kağıt parçasına yazılan sorulardan geçemez bu kadar büyük bir meslek zaten. Şuan bu mesleği çok ama çok hayal ediyorum, aklıma gelince heyecanlanıyorum o derece. Zaten okul o kadar iyi değil en azından benim okuduğum yer cam kenarında oturuyorum ve kafamı yaslayıp camdan yukarı bakıp hayal ediyorum. Öyle diyeyim,

Yetenek derken? Bu oyun öğrenilen mekanik gerektiren bir şey, yetenek derken hangi konuda? Ne yönde bir de geleceğin kağıt parçasına yazılan sorulardan geçemez bu kadar büyük bir meslek zaten. Şu an bu mesleği çok ama çok hayal ediyorum, aklıma gelince heyecanlanıyorum o derece. Zaten okul o kadar iyi değil en azından benim okuduğum yer cam kenarında oturuyorum ve kafamı yaslayıp camdan yukarı bakıp hayal ediyorum. Öyle diyeyim,

Çok hayal ediyorsan LOL'de kendini geliştirmene bak çünkü euwest zor bir server. Hele diamond. Ben çıkana kadar fazla zorlanmadım ama dia1'de kaldım. Hedefim şu anlık ustalık inşallah başarırım.

Direkt öyle euw geçmek zor ya.

Valla ben TR'de platinlere falan çıkmıştım çok argo kelime kullanıyorlar. Bu euwesttekiler çok rahat sadece oyununu güzel oyna yeter. Ben ondan sonra direkt geçtim. Şu an ikinci hesabı kasıyorum 30 level oldu. Onda da yasuo main. İnşallah dilediğin, istediğin yerlere gelirsin dostum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı