145.000 TL'ye Araç Tavsiyesi

Benim ilk arabam olacak ama aldım mı en az 2-3 sene kullanmak istiyorum. O yüzden hafif performanslı bir araba olsun istiyorum. Alacağım araba otomatik veya yarı otomatik olmalı. Bu yüzden 2015 Renault Clio 1.2 Turbo ıcon edc şanzımanlı modelini düşünüyorum. Sizce bu seçim doğru mu, yoksa farklı bir modele mi yönelmem lazım?

Eğer ilk arabanız olacaksa yeni bir model-parçası uygun fiyatlı olan-fazla masraf açmayan trafikte park ederken küçük kompakt bir araç almanız lazım ben 2 araç buldum bunlar yaşı daha yeni araçlar aynı fiyata Mercedes BMW Audi falan alınabilir ama eski model olacağı için çok masraf çıkarabilir

Son düzenleme:
Nasıl bir araç istiyorsunuz ona göre yardımcı olabilirim. Ayrıca sıfır araç mı almak istiyorsunuz yoksa ikinci el mi? Alabileceğiniz en uygun araç bana göre Renault Clio.
İkinci el düşünüyorum sıfır otomatikler bütçemi aşıyor.
2. el araç yerine 0 aracı tercih ederim. Clio ve Egea modelleri bütçenize uygun.
Sıfır otomatikler bütçemi aşıyor.
Eğer ilk arabanız olacaksa yeni bir model-parçası uygun fiyatlı olan-fazla masraf açmayan trafikte park ederken küçük kompakt bir araç almanız lazım ben 2 araç buldum bunlar yaşı daha yeni araçlar aynı fiyata Mercedes BMW Audi falan alınabilir ama eski model olacağı için çok masraf çıkarabilir

Tercihim hatchback. Corsa güzel araç ama clio ve 208'e göre biraz güçsüz kalıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı