3 ayda kaç kilo verilir?

DarkBurak

Decipat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar, boyum 1.80 110 kiloyum. Asosyaldim ve sosyal olmaya zarar verdim. O yüzden bu yaz zayıflamaya çalışıyorum. Ekmeği kestim 1 dilim yiyorum bolca su içiyorum spora da gideceğim. 3 ayda sizce kaç kilo veririm? Spora gerek yok demeyin deri sarkmasını istemiyorum.

Ben geçen yaz 100'den 75e düştüm, sporsuz sadece yemeden içmeden keserek.

Ben de yemekten içmekten kesiyorum diyetkolik uygulamasında yediklerimi yazıyorum ona göre yiyorum sporada deri sarkması yüzünden ve benim vücudum hızlaca kilo alıp hızlaca veren tipten o yüzden zayıflayıp kas yapacağım.

Yeme içmeyi azaltarak 1 senede 26 kilo vermiştim. Bunun çoğunluğunu ise yazın vermiştim en az 10-15 kilosunu. Ki ben düzgün bir diyet yapmıyordum öğün atlayıp 1 öğüne abanıyordum o şekilde de olması gerektiği kadar kalori açığı oluşturamıyordum. O yüzden muhtemelen metobolizma hızınıza bağlı olarak 20 kilo civarı verebilirsiniz.

Yeme içmeyi azaltarak 1 senede 26 kilo vermiştim. Bunun çoğunluğunu ise yazın vermiştim en az 10-15 kilosunu. Ki ben düzgün bir diyet yapmıyordum öğün atlayıp 1 öğüne abanıyordum o şekilde de olması gerektiği kadar kalori açığı oluşturamıyordum. O yüzden muhtemelen metobolizma hızınıza bağlı olarak 20 kilo civarı verebilirsiniz.

Zaten spordaki hoca ile konuştum sana daha çok koşturma yapacağız.

Tam olarak benim planımdasınız hocam. Yaz boyu kendime bir diyet programı hazırladım. 1.70 boy ve 75 kilo var. Hedefim 55-60 civarına yağlı değil de kaslı bir vücutla düşmek. 3 ay içinde spor ve diyetle beraber başaracağımıza inanıyorum. Spora gitmek çok önemli bir rol oynuyor bu noktada.

Yeni konular

Geri
Yukarı