Ailenin düşüncesiz ve asabi davranması

Onlar senin annen baban saygını bozma durum şiddete dönüyorsa güvendiğin birisine anlatabilirsin. Söylediklerini geçiştirebilirsin çok fazla takma.

Bu arkadaşa katılmıyorum, ne kadar kötü davransalarda ebeveyn olduklarını unutmamak lazım.
Hocam anne babayı geçtim.Bir insanın bir insana böyle davranması çok kötü.Siz ne yapmamı önerirsiniz?

Onlar senin annen baban saygını bozma durum şiddete dönüyorsa güvendiğin birisine anlatabilirsin. Söylediklerini geçiştirebilirsin çok fazla takma.

Bu arkadaşa katılmıyorum, ne kadar kötü davransalarda ebeveyn olduklarını unutmamak lazım.
Tiflisde mi yaşıyorsunuz acaba?

Technopat; bir sosyal forumudur. Bir sürü katagoriden seçenek var, buna uygun seçeneği seçip istediğin konuyu açabilirsin. Moderatörler uygun onaylar konuyu.

Hocam eğer bu davranışlarının bitmesini istiyorsan ders çalışmalısın. Bak %100 işe yarıyor güven bana. Eğer çalışmak istemiyorsan da çok önerim olmasa da çalışıyormuş gibi yapmayı dene. Ama yakalanırsan daha kötü olur. Eğer halihazırda çalışıyorsanda süresini arttır. Bir şekilde kanıtla. Emin ol rahatlarlar.

Geri
Yukarı