Alexander the great mi Fatih mi?

Kardeşim sen bir dışarı çıkıp hava al istersen ruh halini iyi görmedim. Kendi yazdığın yazıya cevap yazıp muhalefet etmişsin. Kuvvetle muhtemel arka arkaya tarih kitabı okuyup gaza geldin. Biraz dinlen sakin kafayla yazmaya devam et. Hevesli birine benziyorsun ancak çok dağınık yazıyorsun ve yazdıklarını da takip etmiyorsun.
Hocam dedikleriniz doğru fakat üslüp'unuz biraz yanlış.

Hocam yazdıklarınızla Osmanlı'ya hakaret ne alaka?
"osmanlının çok uluslu olması yüzünden şuan ki genlerimizde arap ermeni ve yunan DNA'sı var sadece bu da değil Kanuni süleyman Türkçemizi ibranice ve Farsça'ya özendirmişti, yavuz Sultan Selim zaten Türklüğe düşman arapçı bir insandı." eleman böyle yazmış okumadınız mı?

Kardeşim sen bir dışarı çıkıp hava al istersen ruh halini iyi görmedim. Kendi yazdığın yazıya cevap yazıp muhalefet etmişsin. Kuvvetle muhtemel arka arkaya tarih kitabı okuyup gaza geldin. Biraz dinlen sakin kafayla yazmaya devam et. Hevesli birine benziyorsun ancak çok dağınık yazıyorsun ve yazdıklarını da takip etmiyorsun.
Sende ilk tarihe başladığın zamanlarda kendini bi şey sanıp gaza geldin muhtemelen ve benimde böyle olduğumu düşünüyorsun bana hayatsız muamelesi yapma lütfen

"osmanlının çok uluslu olması yüzünden şuan ki genlerimizde arap ermeni ve yunan DNA'sı var sadece bu da değil Kanuni süleyman Türkçemizi ibranice ve Farsça'ya özendirmişti, yavuz Sultan Selim zaten Türklüğe düşman arapçı bir insandı." eleman böyle yazmış okumadınız mı?
Bu yazdığımda yanlış yok iste kaynakta vereyim sana, nerde hakaret var fikrimi belirtiyorum neden takıldın sorunun ne anlat

Birazdan biri gelip "sen Osmanlıya nasıl hakaret edersin" diyecek. O yüzden şimdiden uyardım.
Derse desin ben tartışırım bana bildiğin hayatsız muamelesi yapmışsın

Sende ilk tarihe başladığın zamanlarda kendini bir şey sanıp gaza geldin muhtemelen ve benim de böyle olduğumu düşünüyorsun bana hayatsız muamelesi yapma lütfen.

Sakin olun neden aniden gereksiz sinirlendiniz adam haklı, niye gidip kanuni ve yavuza durduk yere hakaret ediyorsunuz?

Arkadaşlar tartışma yapmak istiyorsanız başka konu açınız,burada arkadaş İskender ve Fatihi sormuş.
Dediğimin gerçekleşmesi 10 dakika falan sürdü. Ben konuyu açan arkadaşla aynı fikirdeyim aslında(padişahlar ve Osmanlı hakkında söyledikleri) ama kendisi büyük ihtimalle 20-21 yaşında olduğundan heyecana kapılıp kendisiyle aynı düşünen insana kızdı. O yüzden çıkıp bir hava almasını söylemiştim. Dinleyen yok tabii. Umuma açık yerlerde sivri sözler etmekten kaçınmak gerekir.

Geri
Yukarı