Antalya'da köpeklerden kaçarken kamyon çarpan küçük kız hayatını kaybetti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birkaç tane mor kafalı 30-40 yaşlarında bekar çirkin kadın için ne canlar heba oluyor.

Her şeyden önce cinsiyet, ırk, din fark etmeksizin kişinin fiziki ve karakteristiki özelliklerini bu şekilde saygısızlık eden birinin savunduğu görüş doğru olsa bile sırf bu iticiliğinden o görüşü savunmazdım sanırsam.

Her şeyden önce cinsiyet, ırk, din fark etmeksizin kişinin fiziki ve karakteristiki özelliklerini bu şekilde saygısızlık eden birinin savunduğu görüş doğru olsa bile sırf bu iticiliğinden o görüşü savunmazdım sanırsam.
Doğru bildiğiniz görüşü kişiler yüzünden değiştirmek daha itici olurdu.

İnsana değer vermeyenin hayvana verdiği değer bana inandırıcı gelmiyor.

Ölüm haberlerine gelip de suç köpekte değil insanda biz onların yerlerini işgal ettik onlar haklı yazan insanlara ne dememi bekliyorsun?

Küçük dostları derken saldırgan köpekleri kast ettim ( Köpekleri masum göstermek için oyun istiyor dedikleri saldırgan köpeklerden ) dediklerimde de son derece haklıyım 1 gram akıl yok hiçbirinde ve hiç kimsenin de inancına hakaret etmedim ha üzerinize alındıysanız kusura bakmayın köpeklere tapmakla geçen hayatınızda kolaylıklar dilerim
Sabahtır bahsettim, şöyle dedim diyorsun. Ben onu buradan anlayamam, kurduğun cümlelere dikkat edeceksin o zaman. Bütün canlılar masumdur, yaradılış gereği, akrep sokar, arı sokar, köpekbalığı ısırır, örümcek ısırır vs. ufacık 10 yaşında bir çocuğun ölümüne sevinen tipler varsa zaten senin bu laflarından milyonlarca katını hakediyorlar demektir. Ama onu diyen tipler yüzünden de dünyanın en masum canlılarından biri olan bu canlılara da bu tarz konuşamazsın. Köpekte suçsuz, aramızdan göçüp giden bu kadar ufak kız kardeşimizde.. Kurunun yanında yaşı yakmaya gerek yok. Allah rahmet eylesin, buna devletin önlem alması gerekiyor, bizlerin fikirleri umurlarında bile değil..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı