Askere gitmek istemeyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu an ki durumda gitmem. Yanlış politikaların doğurduğu sonuçları ben canımı tehlikeye atarak düzeltemem. Düzen için desen eski düzen zaten yok orası ayrı. Kısacası boşa harcanacak olan 6 ay benim için.

Dağda bizim için savaıp şehit olanlar "boş" bir şey için ölüyorsa yaşamasın.
Evet güzel arkadaşım, askere gittiğinde veriyorlar eline tüfeği, yolluyorlar dağa. Hatta indirdiğin her adamdan tecrübe puanı kasıyorsun. Level atlayınca da gelen paralarla holografik nişangah falan satın alabiliyorsun. 100 level olunca da birkaç yıldız serpiştiriyorlar, orgeneral olarak devam ediyorsun.

@24099 Askerler arasında en çok sorun çıkartan kitle olacak bunlar. Sonra bunlar gibiler yüzüne koca bölük gidecek:) Rahat dursalar gül gibi askerlik yapılacak yerler var ama rahatlık batacak orada askere :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence şu an kışlalarda boş boş bekleyenlere askerlik yaptı diyemeyiz :D İster 6 ay ister 5 yıl olsun, aktif asker sayısını yüksek tutmaktan başka bir işe yaramıyor. Bu yüzden gitmemek mantıklı. Ama doğuda, yurt dışında askerlik yapanlara saygı duyuyorum, gerçekten zor iş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı