Çözüldü Bahçeye düşen 200 Euro'yu nasıl alabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar galiba demin bahçe kapısını tekmelediğim için, apartman da hırsız var sanıp polisi aramışlar. Ne yapacağım ben?

Hocam aşağıya net sana ait bir şey fırlatman gerek ki eğer senin olduğunu anlarlarsa mantıklı bir bahanen olsun düşürdüm alamadım tarzı ders notu vs. olur fotokopi olur atıver bir şeyleri.

Hocam aşağıya net sana ait bir şey fırlatman gerek ki eğer senin olduğunu anlarlarsa mantıklı bir bahanen olsun düşürdüm alamadım tarzı ders notu vs. olur fotokopi olur atıver bir şeyleri.

Hocam aşağıya kullanmadığım eski bir cüzdanı attım, içinde ad soyad yazılı bir kağıt var. Aşağıya da iki tane sopa düşürdüm. Parayı görmesinler diye şimdi bi' poşet gibi bir şeyle üstüne atacağım.

Eğer polisi aradılarsa kötü oldu bayağı. Cüzdanı atman iyi olmuş bahanen olur arkandan bayağı konuşurlar ama yine de yırtmış olursun.

Hocam anladığım kadarıyla yanınızda parayı alacak alet edavat yok atletinizi atın paranın üstüne eve gidin sopa maşa bulun yapıştırın alın.

Hocam gerçek gibi duruyor, çok yıpranmış bir para olduğu için tam olarak göremiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı