Çözüldü Bahçeye düşen 200 Euro'yu nasıl alabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam o parayla ben olsan şunlardan birini alırdım ihtiyaca göre.

Hocam o parayla ben olsan şunlardan birini alırdım ihtiyaca göre.

Bence Intel i5 işlemci daha mantıklı bana göre.

Arkadaşlar, öncelikle belirteyim,

Bu paranın sahibi apartmandan biri değil. Apartmanda bir şey kaybolsa. Yönetici zaten kapıya yazılı kağıt bırakıyor. Bir de parasını bir insan camda neden düşürsün? değil mi? Bu paranın farklı bir yerden, rüzgarla uçarak, bahçeye geldiğine çok eminim. O parayı eğer ben almasaydım, başkası alacaktı.

Konuya gelecek olursak,

Komşu bugün evine geldi. Gelir gelmez kapısını çalıp, olayı anlatıp, bahçe kapısını açtırdım. Cüzdanı ve parayı alıp, teşekkür ettikten sonra da, eve doğru yukarı çıktım.

Ailemin de bu paradan haberi olduğu için, ilk önce bana karşı çıktılar. Paramı alıp TL'ye bozup, bankaya yatıracaklarını söylediler. Ben sonuna kadar direndim onları ikna etmeye çalıştım böyle bir şey yapmamaları için. Evin direği parayı harcamama maalesef izin vermiyor. Ama paranın, aile de, eşit bir şekilde paylaştırılmasını sağladım. Ailem de benle birlikte, toplam 5 kişiyiz. Kişi başı 40 Euro pay düşüyor. Ama evin direği, kendilerine düşen parayı dolara çevirmemi istedi. Ben de bugün gittim parayı tek tek bölüştüm. Bizimkiler Dolar'ı daha çok sevdikleri için, Euro'ya pek sıcak bakmıyorlar.

Not: Parayı maalesef ev içinde bölüştürdüğüm için ve evin direği parayı harcamama izin vermediği için, maalesef 500 TL işi iptal olacak. Bunun için üzgünüm.

Benim de harcamama izin olmadığı için, parayı daha sonra ihtiyaç olursa diye kenarda tutacağım.

ss.jpg

Arkadaşlar, öncelikle belirteyim,

Bu paranın sahibi apartmandan biri değil. Apartmanda bir şey kaybolsa. Yönetici zaten kapıya yazılı kağıt bırakıyor. Bir de parasını bir insan camda neden düşürsün? Değil mi? Bu paranın farklı bir yerden, rüzgarla uçarak, bahçeye geldiğine çok eminim. O parayı eğer ben almasaydım, başkası alacaktı.

Konuya gelecek olursak,

Komşu bugün evine geldi. Gelir gelmez kapısını çalıp, olayı anlatıp, bahçe kapısını açtırdım. Cüzdanı ve parayı alıp, teşekkür ettikten sonra da, eve doğru yukarı çıktım.

Ailemin de bu paradan haberi olduğu için, ilk önce bana karşı çıktılar. Paramı alıp TL'ye bozup, bankaya yatıracaklarını söylediler. Ben sonuna kadar direndim onları ikna etmeye çalıştım böyle bir şey yapmamaları için. Evin direği parayı harcamama maalesef izin vermiyor. Ama paranın, aile de, eşit bir şekilde paylaştırılmasını sağladım. Ailem de benimle birlikte, toplam 5 kişiyiz. Kişi başı 40 euro pay düşüyor. Ama evin direği, kendilerine düşen parayı dolara çevirmemi istedi. Ben de bugün gittim parayı tek tek bölüştüm. Bizimkiler Dolar'ı daha çok sevdikleri için, Euro'ya pek sıcak bakmıyorlar.

Not: Parayı maalesef ev içinde bölüştürdüğüm için ve evin direği parayı harcamama izin vermediği için, maalesef 500 TL işi iptal olacak. Bunun için üzgünüm.

Benim de harcamama izin olmadığı için, parayı daha sonra ihtiyaç olursa diye kenarda tutacağım.

Eki Görüntüle 1402728

Tabii uzun vadeli güzel bir birikim :) belki yakında daha değerlenir :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı