Bu kız için bir daha peşinden koşmaya değer mi?

Aga bee, diyeceğim de ortada onluk durum yok :D.
Koşma kardeşim koşma, kıza bak ulen trip gibi mesaj atmış.
"Şunu bil ki bir şey değişmeyecek.", bunu söyleyen kızın peşinden gidersen koşturduğun zamana yazık olur.
Hocam bakın, Türk kızlarının egosu tavan Merhaba deseniz her şeyi yanlış anlarlar bu da o tiplerin bi' mutasyon geçirmiş hali gibi bir şey.
Sal gitsin, bu kızdan sana hayır gelmez.
Tabii sen o içinde yanan o kıvılcımı asla söndüremeyeceksin belki ama biz sana buradan söyleyelim, Değmez.

Bana kalırsa bir kızın peşinden koşmak bir hata.

Koşarak uzaklaş. 🙂

Bunun en doğru kararını bence siz vermelisiniz. Biz sadece sizin anlattığınız şu kısa konuşmayı bilmekle size bir şey söyleme konusunda fazla bir fikir sahibi olamayız diye düşünüyorum. Eğer peşinden koşmak istiyorsan koşabilirsin (belki de bu zararına olur) ya da tam aksine peşinden koşmazsın(belki de senin yararına olur). Buna karar verecek olan sensin.

Peşinden koşmak ya da bırakmak senin kararın bence. Yani koş desek sevdiğin kız sana yüz vermez ya da seni arkadaşı olarak görür yıkılırsın. Ama böyle dedim diye umarım bir sıkıntı çıkmaz. Ya da bırakırsın. Kararı senin seçmen en iyisi.

Buradakiler yani bizler ne dersek diyelim sen yine içinden geldiğini yapacaksın. O yüzden bunun kararını kendin vermelisin.

Dostum bana kalırsa bu kız işleri boş işler, hiç gerek yok. Hiç üsteleme, yoluna bak.

Kız işleri boş iş değildir. Hepsi birer tecrübedir. Sen o kızdan vazgeç. Yeni avlara çık.

Başlığı okuyarak geldim ve cevap hayır.

Asla ve asla peşinden koşma. O kızın egosunu tatmin etmekten ve ilgi eksikliğini kapatmaktan başka bir şey yapmazsın. Onunla birlikte olmak istiyorsan, ona dünyadaki tek kızın o olmadığını göstermelisin. Güçlü olmalısın, kendine güvenin olmalı.
Kızım ben sana bitiyorum tavırlarından hemen kurtul, daha çok kız arkadaş edin ve biraz rahat takıl. Ayrıca böyle konuşan bir kızdan hemen uzaklaş.
Ulan şunları bize lise de söyleyen olmadı ya ona yanıyorum.

Bu yaşlar tam iblisin cinlerdendir o uğraştığı yaşlar daha çok uğraşır bu yaşlarda insanlarla ve milyonlarca kız var sadece Türkiye'de değil diğer ülkelerde bile bulursun evlenmek için.

Red yemişsin boşuna peşinden koşma.

Bu tarz olaylarla fazla alakam yok. Her kız ayrı bir sandıktır bana göre. Birini açarsın altın çıkar, birini açarsın çöplük çıkar. Şansına artık. Çöpün de peşinden koşulmaz diyebilirim.

Hayır. En güzel yıllarını heba etmene değmez.

Herhangi bir kızın peşinden asla koşma.

Erkek adamın erkek sevgilisi olur. Bu kızdan da sana yar olmaz. Hiç konuşmamış gibi hayatına devam et. Altından değilse tabii.

Yaşın 25'i geçtikten sonra kızlar, hayatını kurmuş erkekleri tercih ediyor. Sen kendini geliştirmeye bak. Bırak başkasını.

Bu kızı da her yerden engelle. Hiçbir şekilde ulaşma. Senin için öyle biri olmasın.

Gidip açılmışsın, reddetmiş. Zorlamaya gerek yok. Önündeki maçlara bakacaksın artık.

Forum bu konuda gerçekten harikaymış onu anladım :D.
konu sahibi aşk acısı çekmeyi bırak yazılanları oku.

Tavsiye, onun seni süründürmesini sağlama sakın. Sen onu süründür o sana yalvarsın. Çünkü her zaman teldeki kuş daha caziptir eldeki kuşa göre.

Peşini bırak bir daha yüz verme ve konuşma. Zamanla o sana doğru gelmeye başlayacaktır.

Aga bee, diyeceğim de ortada onluk durum yok :D.
Koşma kardeşim koşma, kıza bak ulen trip gibi mesaj atmış.
"Şunu bil ki bir şey değişmeyecek.", Bunu söyleyen kızın peşinden gidersen koşturduğun zamana yazık olur.
Hocam bakın, Türk kızlarının egosu tavan merhaba deseniz her şeyi yanlış anlarlar bu da o tiplerin bir' mutasyon geçirmiş hali gibi bir şey.
Sal gitsin, bu kızdan sana hayır gelmez.
Tabii sen o içinde yanan o kıvılcımı asla söndüremeyeceksin belki ama biz sana buradan söyleyelim, değmez.

Beyler kusura bakmayın. Sizi dinlemedim ve hatalar üzerine hatalar yaptım. Kız benim Instagram isteklerimin hepsini reddediyordu. ben de xxxxxfan diye bir hesap açtım ve istek yolladım o da kimsin sen falan yazdı. cevap icin biraz daha merak etsin dedim 1 gün sonra atarim dedim. 2 saat sonra WhatsApp'dan mesaj geldi enes senin actigini biliyorum kapat hemen aunu diye kızınca korktum. ben yapmadim diye direttim biraz ertesi gun bir arkadasi hesap calma islerinde uzmanmis ve benim telimi buldu o hesap ustunden ve bana mesajlar yagdirdi o. Ben de bir şey yazamadim kapattim hesabı. Bir de o kadar şey söyledin tarzında bir suru mesaj ardindan ben de Instagram'dan su mesajı attım.

Xxxxxx öncelikle bana kızgın olduğunu biliyorum ve tekrar tekrar özür diliyorum, yaptığım şeyin amacı Instagram birkaç kızın storysinde buna benzer şeyler gördüm. oha benim adıma fan hesabı acılmıs tarzında ben de öylesine yapmak istedim zaten sen bir şey sorunca direkt cevaplayacaktım. Ama sen bana WhatsApp uzerinden sinirli bir sekilde mesaj atinca kısaca korktum diyebilirim. O yuzden soylememe tarafını seçtim ve zaten sonrasini biliyorsun. Tekrar tekrar özür dilerim bir daha yasanamaz affetsende etmesende bir şey değişmeyecek zaten iyi günler dilerim :)

Imla hataları affola :(
ve bu defteri kapattım bu kadardı :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an sana söyleyeceklerim havada kalacaktır. Ben de o yaşlardan geçtim.
Yani eğer faydası olacak ise,
Bırak kızı, derslerine bak. Orta halli bir üniversitede bir bölümü kazan. Git erasmus programı ile Avrupa'da bir süre hayatını yaşa. Kişisel gelişimin oturacak ve kız peşinde koşmaktan ziyade onlar sana gelecekler. Kadınlar zeki ve olgun erkeklerden etkilenirler. Hem Avrupa'da iş imkanı bile bulabilirsin. Bence kızı bırak, kendi geleceğini düşün.
Kimler kimler girecek hayatına.

Şu an sana söyleyeceklerim havada kalacaktır. Ben de o yaşlardan geçtim.
Yani eğer faydası olacak ise,
Bırak kızı, derslerine bak. Orta halli bir üniversitede bir bölümü kazan. Git erasmus programı ile Avrupa'da bir süre hayatını yaşa. Kişisel gelişimin oturacak ve kız peşinde koşmaktan ziyade onlar sana gelecekler. Kadınlar zeki ve olgun erkeklerden etkilenirler. Hem Avrupa'da iş imkanı bile bulabilirsin. Bence kızı bırak, kendi geleceğini düşün.
Kimler kimler girecek hayatına.

Doğru diyorsun. Garip gelebilir bundan önce hiçbirine aşık olmamıştım. Ama zaten ortaokuluda böyle bitirdim :). Aman sen bırak dersine bak kızlar sana gelir tarzında :( ve şu an ilimin en iyi lisesinde okuyorum cidden çok çıkma teklifi aldım ama hiçbirini gercekten sevmedim kabul etmedimde. Yani kısaca garip dönemlerdeyim. :(

Doğru diyorsun. Garip gelebilir bundan önce hiçbirine aşık olmamıştım. Ama zaten ortaokuluda böyle bitirdim :). Aman sen bırak dersine bak kızlar sana gelir tarzında :( ve şu an ilimin en iyi lisesinde okuyorum cidden çok çıkma teklifi aldım ama hiçbirini gercekten sevmedim kabul etmedimde. Yani kısaca garip dönemlerdeyim. :(
Kardeşim sigara kullanmıyorum ama senin için CS:GO'da bir molotof yakacağım.

Üzülme, kliplerimde oynattığım bir bayanı yaşamış olduğun şu zor günlerde yanında olması için gönderebilirim😎

Geri
Yukarı