CS:GO vs Valorant

İki oyununda kitlesi toxic ve beyini erimiş insanlardan oluşuyorlar. Artık birisine, oynadığın oyunun adını söyle bende kim olduğunu sana söyleyim diyorum.genelleme yapmak istemezdim ama karşılaştıklarımın çoğu böyle.bence bir oyunun kitlesi çok önemli. Ona göre karar verin.
Hocam o zaman iki oyunda çok kötü. Çünkü ikisininde kitlesi çöp.
CS:GO'nun MM kitlesi bir tık kötü, ama Valorant'ın kitlesinden çok daha iyi. Aslında MM kitlesi de iyi de Dust 2 ve Mirage'de çok toxic geliyor.
İşte bu yüzden asla ama asla Dust 2 girmiyorum. Zaten GO yerine 1.6 oynuyorum çoğunlukla.
Hocam o zaman iki oyunda çok kötü. Çünkü ikisininde kitlesi çöp.

İşte bu yüzden asla ama asla Dust 2 girmiyorum. Zaten GO yerine 1.6 oynuyorum çoğunlukla.
Bu arada şaşırtıcı bir şekilde tam 4 gündür Valorant'ta hiç toxic gelmedi. İnşallah hep böyle kalır.

Sesi kapayıp Custom map girerdim ben CS de, boşuna rank işine girmek gerekmez.

Ben genelde botlarla oynuyordum. O daha çok zevk veriyor.

CS:GO'nun mm kitlesi bir tık kötü, ama Valorant'ın kitlesinden çok daha iyi. Aslında mm kitlesi de iyi de dust 2 ve Mirage'de çok toxic geliyor.

Fazla oynanmayan haritalarda oynarsak toxic çıkma olasılığı bayağı düşer.

Hocam o zaman iki oyunda çok kötü. Çünkü ikisinin de kitlesi çöp.

İşte bu yüzden asla ama asla dust 2 girmiyorum. Zaten GO yerine 1.6 oynuyorum çoğunlukla.

Açıkçası hocam kimseye iki oyunu da önermiyorum. Onun yerine gitsinler 2D oyunlar oynasınlar. Bu oyunlar eğlendirmekten çok sinir katsayılarını yükseltip insanlardan nefret etmenizi sağlıyor.

Ben genelde botlarla oynuyordum. O daha çok zevk veriyor.

Açıkçası hocam kimseye iki oyunu da önermiyorum. Onun yerine gitsinler 2D oyunlar oynasınlar. Bu oyunlar eğlendirmekten çok sinir katsayılarını yükseltip insanlardan nefret etmenizi sağlıyor.
Haklısınız hocam. Katana Zero başlamanın vakti geldi.

Fazla oynanma mevzusu değil hocam. CS'de ki mapler o kadar garip ki farklı kitlelere sahip.
Türkiye'de CS:GO oyuncuları 2'ye ayrılır, Mirage ve Dust 2 gibi utility bakımından taktik uygulaması kolay maplerden başka map oynayamayanlar, Dust 2 ve Mirage dışındaki birkaç map hariç tüm mapleri bilip zor haritalarda akıllı hareket edenler, oyunu bilenler.
Ne yazık ki Türkiye CS kitlesinde, 1. kısım çok fazla.

Açıkçası hocam kimseye iki oyunu da önermiyorum. Onun yerine gitsinler 2D oyunlar oynasınlar. Bu oyunlar eğlendirmekten çok sinir katsayılarını yükseltim insanlardan nefret etmenizi sağlıyor.
Katılıyorum, her iki oyunu da çok seviyorum denemez ama kıyaslamak gerekince mesela şey diyebilirim çok rahatça: “Valorant‘ın Türk oyuncularının önemli bir kısmı kanser oyuncular, buna karşın Riot çeşitli önlemler almayı deniyor.”, “CS:GO’nun hile sistemi ciddi manada kötü ve ortada alınan düzgün bir önlem yok”, “Valorant çeşitli buglar içeriyor ama Riot bug kullananları cezalandırıyor ve bugları engellemek için çalışıyor”. Bu söylediklerim uzar da gider, burada herkesin dikkatini çekecek bir şey var, Riot’un bu tarz konularda oyununu düzeltmeye çalıştığını görmek işten mi? Valve’ın en son ne yaptığını düşününce zaten ben Valorant oynamaya başlamıştım. Sonra ikisinin de belirli bir yerde zaman kaybı olduğunu düşündüğümden CS:GO’yu tamamen hayatımdan çıkardım Valorant’a da şu aralar hiç girmiyorum arada girebilirim ama. PP’niz hoşuma gitti ayrıca 😃, ayrıca en sinir bozucu şey Valve’ın muhtemelen şu an bile Riot’tan daha fazla kazanıyor oluşu olabilir (bahsettiğimiz oyunlarda).

Fazla oynanma mevzusu değil hocam. CS'de ki mapler o kadar garip ki farklı kitlelere sahip.
Türkiye'de CS:GO oyuncuları 2'ye ayrılır, Mirage ve Dust 2 gibi utility bakımından taktik uygulaması kolay maplerden başka map oynayamayanlar, Dust 2 ve Mirage dışındaki birkaç map hariç tüm mapleri bilip zor haritalarda akıllı hareket edenler, oyunu bilenler.
Ne yazık ki Türkiye CS kitlesinde, 1. kısım çok fazla.
Custom map girenler yok mu?

Custom map girenler yok mu?
Hocam ben Rekabetçi kitlesinden bahsediyorum, yoksa daha çok farklı kitleler var, Faceit kitlesi, Esea kitlesi, Turnuvalara katılan oyunu bitirmiş +5000 saatli canavarlar kitlesi, Jailbreak kitlesi, sırf Bhop ve Surf yapanlar kitlesi, sadece Public giren kitle. Bu böyle uzar, CS:GO kocaman bir oyun.

Geri
Yukarı