Cyberpunk 2077'yi 103.5 saatte komple bitirdim

Ocak veya Şubat gibi gelecek diyorlardı. Bende sabırsızlıkla bekliyorum, bakalım ne olacak.
İmkansız gibi görünüyor hocam. Ocak ve şubat içerisinde büyük güncellemeler gelecek ama oyunu düzeltmek adına gelecek. DLC için daha rahat 6-7 aylık bir bekleyiş sürecine gireceğiz gibi :( Tabii Witcher 3'de gördüğümüz büyüklükte DLC paketleri getireceklerse bu kadar bekleriz. Umarım 2-3 saatlik küçük bir DLC getirmezler, yakışmaz CDPR'e.

İmkansız gibi görünüyor hocam. Ocak ve şubat içerisinde büyük güncellemeler gelecek ama oyunu düzeltmek adına gelecek. DLC için daha rahat 6-7 aylık bir bekleyiş sürecine gireceğiz gibi :( Tabii Witcher 3'de gördüğümüz büyüklükte DLC paketleri getireceklerse bu kadar bekleriz. Umarım 2-3 saatlik küçük bir DLC getirmezler, yakışmaz CDPR'e.
Yanlış hatırlıyor olabilirim o zaman. Ben küçük DLC getireceklerini pek sanmıyorum hele ki bu kötü çıkıştan sonra.

İmkansız gibi görünüyor hocam. Ocak ve şubat içerisinde büyük güncellemeler gelecek ama oyunu düzeltmek adına gelecek. DLC için daha rahat 6-7 aylık bir bekleyiş sürecine gireceğiz gibi :( tabii Witcher 3'de gördüğümüz büyüklükte DLC paketleri getireceklerse bu kadar bekleriz. Umarım 2-3 saatlik küçük bir DLC getirmezler, yakışmaz CDPR'e.

Witcher 3'te yaptıkları gibi ufak ücretsiz DLC'ler gelecek. İlerleyen seneler içerisinde de baw ve hos gibi büyük expansion packleri eklerler.

Geri
Yukarı