Cyberpunk 2077'yi 103.5 saatte komple bitirdim

Hocam tekrar başlarsanız tavsiyem ilk önce ana hikayeyi bitirin son görev harici, hikayeyi unutmamak için. Daha sonra yan görevleri tamamlayıp, hikayeyi değişik sonlar ile bitirin. Optimizasyon malesef gelen patchlere rağmen hala çok kötü.
Son görev derken biraz daha detay verme şansın var mı hocam?
Şu an Takemura ile Hanako Arasaka'yı törenden kaçırma kısmındayım.
Epey araştırma yaptım ama yaptığımız seçime göre oyunun sonunun değiştiği yer neresi tam olarak anlamış değilim.
İlk bitirdiğimde Hanako Arasaka ile işbirliği yapıp şirket tarafından ameliyat edilip uzayda testler filan yapılmıştı. Ya Mikoshi'ye teslim oluyordun ya da Dünya'ya dönüyordun. Silverhand İle çatı katında konuşma olarak da ya intihar etmek ya da Arasaka ile işbirliği yapmak vardı. Bir süre bekleyince gizli son çıkıyor filan dendi ama seçimim gizli son olan değildi sanırım.

Epey araştırma yaptım ama yaptığımız seçime göre oyunun sonunun değiştiği yer neresi tam olarak anlamış değilim.
İlk bitirdiğimde Hanako Arasaka ile işbirliği yapıp şirket tarafından ameliyat edilip uzayda testler filan yapılmıştı. Ya Mikoshi'ye teslim oluyordun ya da Dünya'ya dönüyordun. Silverhand İle çatı katında konuşma olarak da ya intihar etmek ya da Arasaka ile işbirliği yapmak vardı. Bir süre bekleyince gizli son çıkıyor filan dendi ama seçimim gizli son olan değildi sanırım.
Hocam son görev dediğim geri dönüşü olmayan görev. Bu göreve başladığınızda bir çok bitirme seçeneği çıkıyor karşınıza.
Oyunun içindeki gidişata göre etki eden gizli bitirme görevi. Silverhand ile aranız iyiyse gizli bitirme görevi açılıyor.

Oyunda yan görevleri yaparak başka sonlar açabilirsin. Panam ve Rogue ile olan görevleri bitirmenizi öneririm şahsen o sonları daha çok beğendim.

Oyunda yan görevleri yaparak başka sonlar açabilirsin. Panam ve Rogue ile olan görevleri bitirmenizi öneririm şahsen o sonları daha çok beğendim.
Rogue'nin Görevleri ana görevde bir süre ilerleyince mi geliyor? Sanırım Rogue görevlerini Afterlife'dan alıyoruz ama Afterlife ile alakalı bir şey göremedim haritada.

Gittikçe azalan bir performans sorunu yaşıyordum ben. Ultra ayarlarda 5600 XT ile 60 fps zor gördüm. Leş ötesi bir optimizazsyon.
Optimizasyon sorunu hala tam olarak çözülebilmiş değil. Yüksek ayarlarda oynamayı deneyin.
Rogue'nin Görevleri ana görevde bir süre ilerleyince mi geliyor? Sanırım Rogue görevlerini Afterlife'dan alıyoruz ama Afterlife ile alakalı bir şey göremedim haritada.
Net olarak hatırlayamıyorum fakat bazı görevler birbiri ile bağlantılı. Birini yapmadan diğeri çıkmıyor. Söylediğiniz gibi olma ihtimali yüksek.

Panam'in sonu için DLC beklemeye başladım bile. Önceden Triss'e Kovir DLC'si bekliyordum gelmedi, şimdi de Panam ablamız için bekliyorum bakalım gelecek mi :D

Hocam ben bitireli çok oldu be. 😂
Panam'in sonu için DLC beklemeye başladım bile. Önceden Triss'e Kovir DLC'si bekliyordum gelmedi, şimdi de Panam ablamız için bekliyorum bakalım gelecek mi :D
Ocak veya Şubat gibi gelecek diyorlardı. Bende sabırsızlıkla bekliyorum, bakalım ne olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı