Cyberpunk 2077'yi Bitirmek

Baturs

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Masasında
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet, gerçekten de bitti, tam 21 saatimi aldı, aynen öyle 21 saat :D Street Kid başladım oyuna, haberiniz olsun. Bu bir inceleme de değil, sadece şaşkınlığımı dile getirmek istiyorum. Yani bu oyunun en az 50-70 saat falan sürmesi gerekmiyor muydu, anlamadım? Normal bir şekilde ana görevimi yaparken görevde bir noktaya denk geldim, eğer devam edersen buradan geri dönüş yok gibisinden bir şey yazıyordu, ben de girmedim, biraz yan görev yaptım, sonra girdim. Zannettim ki bu görevi bitiririm, sonra yoluma devam ederim, ana görevlerden biri bitince başka görev de gelir zannettim, ama öyle olmadı :D Bildiğiniz oyun bitti, hiç beklemiyordum, devam edecek zannediyorken bir anda karşıma credits ekranı gelince... Nasıl anlatılır bilmiyorum, aşırı şaşırdım. Yüzümdeki ifade şaşkınlık ve hüzün doluydu. Tabii oyunu burada bitirmeyeceğim. İlk önce savei yükleyip diğer seçimi deneyeceğim. 2 seçim sunuyor tahminimce. Diğerini seçersem devam edebilir, çünkü daha yapacak çok şey vardı. Judy'yi düşürmem lazımdı mesela. Çok yaklaşmıştım ama araya görev girdi, olmadı. D: Eğer devam etmez ise başka bir hayat hikayesi ile baştan başlayacağım. Ayrıca oyun mükemmeldi, yani çok iyi bir şekilde sizi hikayeye bağlıyor ve bırakamıyorsunuz. Oyun açıldıkça açılıyor, garipleştikçe garipleşiyor, balon diyenler de kendilerini kandırıyor anca.

Hedef kitelinin çocuk kesim oldugunu düşünüyorum, çünkü renk skalası gayet çekici kılar nitelikte. Oyuncak dükkanı gibi renk cümbüşü.
Ne alaka anlamadım? Renkler dünyanın daha canlı hale gelmesini sağlıyor oyun zevkini arttırıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, gerçekten de bitti, tam 21 saatimi aldı, aynen öyle 21 saat :D street kid başladım oyuna, haberiniz olsun. Bu bir inceleme de değil, sadece şaşkınlığımı dile getirmek istiyorum. Yani bu oyunun en az 50-70 saat falan sürmesi gerekmiyor muydu, anlamadım? Normal bir şekilde ana görevimi yaparken görevde bir noktaya denk geldim, eğer devam edersen buradan geri dönüş yok gibisinden bir şey yazıyordu, ben de girmedim, biraz yan görev yaptım, sonra girdim. Zannettim ki bu görevi bitiririm, sonra yoluma devam ederim, ana görevlerden biri bitince başka görev de gelir zannettim, ama öyle olmadı :D bildiğiniz oyun bitti, hiç beklemiyordum, devam edecek zannediyorken bir anda karşıma credits ekranı gelince... Nasıl anlatılır bilmiyorum, aşırı şaşırdım. Yüzümdeki ifade şaşkınlık ve hüzün doluydu. Tabii oyunu burada bitirmeyeceğim. İlk önce Save'i yükleyip diğer seçimi deneyeceğim. 2 seçim sunuyor tahminimce. Diğerini seçersem devam edebilir, çünkü daha yapacak çok şey vardı. Judy'yi düşürmem lazımdı mesela. Çok yaklaşmıştım ama araya görev girdi, olmadı. D: Eğer devam etmez ise başka bir hayat hikayesi ile baştan başlayacağım. Ayrıca oyun mükemmeldi, yani çok iyi bir şekilde sizi hikayeye bağlıyor ve bırakamıyorsunuz. Oyun açıldıkça açılıyor, garipleştikçe garipleşiyor, balon diyenler de kendilerini kandırıyor anca.

Diğer hikayelerle de başlayınca sadece oyunun başı değişiyor sanırım, deneyimlemek isterdim.

@laislabonita renk skalası ile çocuk kesimi nasıl bağdaştırdın anlamadım. Cyberpunk (siberpunk) nedir ne değildir biraz araştırsaydın. O renk skalası zaten bu bilimkurgu alt türünün bir parçası. Ghost in the Shell, Blade Runner falan da mı çocuklar için yapıldı yani?

Evet, gerçekten de bitti, tam 21 saatimi aldı, aynen öyle 21 saat :D street kid başladım oyuna, haberiniz olsun. Bu bir inceleme de değil, sadece şaşkınlığımı dile getirmek istiyorum. Yani bu oyunun en az 50-70 saat falan sürmesi gerekmiyor muydu, anlamadım? Normal bir şekilde ana görevimi yaparken görevde bir noktaya denk geldim, eğer devam edersen buradan geri dönüş yok gibisinden bir şey yazıyordu, ben de girmedim, biraz yan görev yaptım, sonra girdim. Zannettim ki bu görevi bitiririm, sonra yoluma devam ederim, ana görevlerden biri bitince başka görev de gelir zannettim, ama öyle olmadı :D bildiğiniz oyun bitti, hiç beklemiyordum, devam edecek zannediyorken bir anda karşıma credits ekranı gelince... Nasıl anlatılır bilmiyorum, aşırı şaşırdım. Yüzümdeki ifade şaşkınlık ve hüzün doluydu. Tabii oyunu burada bitirmeyeceğim. İlk önce Save'i yükleyip diğer seçimi deneyeceğim. 2 seçim sunuyor tahminimce. Diğerini seçersem devam edebilir, çünkü daha yapacak çok şey vardı. Judy'yi düşürmem lazımdı mesela. Çok yaklaşmıştım ama araya görev girdi, olmadı. D: Eğer devam etmez ise başka bir hayat hikayesi ile baştan başlayacağım. Ayrıca oyun mükemmeldi, yani çok iyi bir şekilde sizi hikayeye bağlıyor ve bırakamıyorsunuz. Oyun açıldıkça açılıyor, garipleştikçe garipleşiyor, balon diyenler de kendilerini kandırıyor anca.

Anlamadığım şey test edici oyunu 175 saate nasıl bitiremedi?

Geri
Yukarı