Cyberpunk 2077'yi Bitirmek

Umarım oyunun kötü sonu vardır ve o da uzundur ben oynadığım her farklı sonu olan oyunu bir şekilde kötü sonla bitirmeyi beceriyorum.☹️

Oyunu tekrar bitirdim. Oyunu bitirdikten sonra, devam etmek isterseniz son saveye yani oyunun son görevine atıyor, açık dünyaya gidip yaklaşık 15-17 saat dövüş görevleri hariç sanırım tüm yan görevleri bitirdim, sonra son göreve tekrar girdim ve bu sefer o meşhur çatıda çok farklı bir seçim yaptım, sanırım oyunun sonunu etkileyen en büyük seçim bu çatıda yaptığınız seçim olabilir. Oyunu tekrar bitirdim ama bu sefer öyle güzel bitti ki, öncekinden çok daha iyi ve güzel bitti, öncekinden tamamen alakasız ve çok daha iyiydi. Bu oyun mükemmel bir şey, ayrıca yan görevleri yapmak 1 saniye bile sıkmadı çünkü bence oyun piyasasındaki gelmiş geçmiş en iyi yan görevlere sahip, çoğu oyunun ana görevlerinden çok daha derin ve anlamlı yan görevlere sahip. Şimdi sokak çocuğu ile son bir kez daha bitireceğim sonrada başka bir hikaye deneyeceğim, hadi bakalım.

Hocam Judy'i bu sefer elde edebildiniz mi bilmiyorum ama kadın karakter, kadın sesi ve zeka önemliymiş Judy için. İnanılmaz flörtöz davrandım, kötü davransa da iyi konuştum ama kadınlara ilgi duyuyormuş. Bir dahaki oynayışıma artık 😞

Hocam Judy'i bu sefer elde edebildiniz mi bilmiyorum ama kadın karakter, kadın sesi ve zeka önemliymiş Judy için. İnanılmaz flörtöz davrandım, kötü davransa da iyi konuştum ama kadınlara ilgi duyuyormuş. Bir dahaki oynayışıma artık 😞
Judy lez miş hocam boş yere uğraşmışım, Panam'a kaldık. Neyse bir daha ki sefere kadın karakterle başlayacağım o zaman görürüz :D

Geri
Yukarı