Dell Alienware AW3423DW Türkiye'ye gelecek mi?

Benim anlamadığım konu şu! İtopya bir daha yeni nesil OLED monitor getirmiycezmi dediler? Bu durumu size söyliyen bir İtopya çalışanımı oldu? Türkiye'de sadece 30 kişimi şanslı? Artık alienwire OLED monitör devri bitti mi? Tüm Türkiye icin?
Bu (!) olayı nedir açıkçası? Neye sinirleniyorsun :) Şanslı filan güzel saçmalamış kendi kendine tribe girmişsin. Ben tecrübelerime dayanarak böyle ürünlerin bir kere geldikten sonra bir daha tekrar gelmediğini defalarca gördüğüm için yorum yaptım. Gelirse ne mutlu, bu teknolojiye herkesin sahip olmasını isterim. Cevap tarzın pek hoş degil dostum sana bilgi vermeye çalışan birine karşı. Neyse iyi forumlar dilerim.

Bu (!) olayı nedir açıkçası? Neye sinirleniyorsun :) Şanslı filan güzel saçmalamış kendi kendine tribe girmişsin. Ben tecrübelerime dayanarak böyle ürünlerin bir kere geldikten sonra bir daha tekrar gelmediğini defalarca gördüğüm için yorum yaptım. Gelirse ne mutlu, bu teknolojiye herkesin sahip olmasını isterim. Cevap tarzın pek hoş degil dostum sana bilgi vermeye çalışan birine karşı. Neyse iyi forumlar dilerim.
Size değil de duruma sinirlenmiş herhalde arkadaş.

Bu (!) olayı nedir açıkçası? Neye sinirleniyorsun :) şanslı filan güzel saçmalamış kendi kendine tribe girmişsin. Ben tecrübelerime dayanarak böyle ürünlerin bir kere geldikten sonra bir daha tekrar gelmediğini defalarca gördüğüm için yorum yaptım. Gelirse ne mutlu, bu teknolojiye herkesin sahip olmasını isterim. Cevap tarzın pek hoş degil dostum sana bilgi vermeye çalışan birine karşı. Neyse iyi sosyaller dilerim.

Hocam size niye sinirleneyim Allah aşkına. Hatta bir kusur işlediysem ve üzdüysem özür de dilerim mesajım yanlış anlaşıldıysa. Ben işletme sahibiyim. Mağazalarımız var. Mantık yürütürsek sattığımız bir ürünü müşteriye niye bir daha getirmiyelim diyelim. Ben mesela merak ettim size bu bilgiyi kim verdiyse onunla görüşüp ona sormak isterim. Haa bu ürün bulunmaz kaftanmı değil. Hatta OLED ekran giriş muadilleri. Bunların 240 360 Hzleri gelir. Ama benim anlamadığım satılan bir ürüne kapış kapış satılan bir ürünü getirmiycez diyen İtopya'ya sormak isterim bu durumu. Ben sadece size bu bilgiyi kimin paylaştığını sormak istedim yanlış anlaşıldım galiba.

Size değil de duruma sinirlenmiş herhalde arkadaş.

Yanlış anlaşıldık. :)

Bugün sarı sayfalı bir sitede bu monitorü 90 bine satanı gördüm. 3 tane almış 1 tane kalmış. Böyle söyledi kendileri. Ne monitör müş arkadaş.

Hocam size niye sinirleneyim Allah aşkına. Hatta bir kusur işlediysem ve üzdüysem özür de dilerim mesajım yanlış anlaşıldıysa. Ben işletme sahibiyim. Mağazalarımız var. Mantık yürütürsek sattığımız bir ürünü müşteriye niye bir daha getirmiyelim diyelim. Ben mesela merak ettim size bu bilgiyi kim verdiyse onunla görüşüp ona sormak isterim. Haa bu ürün bulunmaz kaftanmı değil. Hatta OLED ekran giriş muadilleri. Bunların 240 360 Hzleri gelir. Ama benim anlamadığım satılan bir ürüne kapış kapış satılan bir ürünü getirmiycez diyen İtopya'ya sormak isterim bu durumu. Ben sadece size bu bilgiyi kimin paylaştığını sormak istedim yanlış anlaşıldım galiba.

Yanlış anlaşıldık. :)

Bugün sarı sayfalı bir sitede bu monitorü 90 bine satanı gördüm. 3 tane almış 1 tane kalmış. Böyle söyledi kendileri. Ne monitör müş arkadaş.
Hocam 90k ona vereceğinize 20k ya yenilenmiş alın. 90 gün iade hakkınız var amazondan. Baktınız yenilenmiş sürüm sıkıntılı iade edersiniz.

Hocam genelde iade ürünleri yenilenmiş adı altına satıyorlar ya da atıyorum ürünün ayaklarının biri kırıkdır ona uygun yeni bir ayak paketleyip satyıyorlar. Satılan ürünler Amazon tarafından inceleniyor ve memnun kalmazsanız 90 gün iade hakkınız varmış.

Üstat ürünün sıfırı gelirse TR'ye satın alırız. 90 k ya monitor alınır mı?)nasibimizde varsa alırız yoksa başka modele bakarız.

Üstat ürünün sıfırı gelirse TR'ye satın alırız. 90 k ya monitor alınır mı?)nasibimizde varsa alırız yoksa başka modele bakarız.
Valla yeni modeli belki gelir belki gelmez bilemiyorum. Hdr oyunculuğu için mükemmel bir monitör. Yakında zaten diğer markaların da oled monitörlerini görmeye başlarız. 2-3 yıla iyice artar.

Geri
Yukarı