GameSatış rezaleti

DraugRZ

Hectopat
Daha fazla  
Şikayetvar şikayetim:

Satılan hesabı adam sürekli kullanıyor kim bilir belki başka bir mazluma satmıştır o bilmeden kullanıyordur. Adamların yazdığı cevaba bakın lütfen, çıldırmamak elde değil .:D Olur da bu siteyi kullanmak isterseniz bana ne cevap verdiklerine bakın öyle kullanın.

1634586506717.png

(Boom Beach yazıyor lakin hizmet koşulları zaten aynı.)

Zaten bu siteden alınan oyunlar offline olarak oynanır o hesabı 100 kişiye daha veriyorlar. Online bir oyun için şartları neydi bilmiyorum ama oyun satışları böyle gerçekleşiyor. Satış sayfasında bilgiler yazar, hesap şifresi değişmez mail verilmez, offline oynanır vb. şekilde.

Uzun zamandır GameSatış'da hesap satışı ve alışı yapıyorum fakat böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Güvenilir kişilerden aldığınız vakit hiçbir sorun çıkmaz ortaya. Gidip yeni hesap açmış adamdan alırsanız tabii dolandırılırsınız.

Sizi tanıyorum :D sizinle alışverişimiz bile olmuştu nick'îm cofee belki tanırsınız.
Zaten bu siteden alınan oyunlar offline olarak oynanır o hesabı 100 kişiye daha veriyorlar. Online bir oyun için şartları neydi bilmiyorum ama oyun satışları böyle gerçekleşiyor. Satış sayfasında bilgiler yazar, hesap şifresi değişmez mail verilmez, offline oynanır vb. şekilde.
Bunu bilmiyordum ama satıcı tarafından bu şekilde bilgilendirmedim.

Şikayetvar şikayetim:

Satılan hesabı adam sürekli kullanıyor kim bilir belki başka bir mazluma satmıştır o bilmeden kullanıyordur. Adamların yazdığı cevaba bakın lütfen, çıldırmamak elde değil.:D olur da bu siteyi kullanmak isterseniz bana ne cevap verdiklerine bakın öyle kullanın.

Bence Kötü bir site bende birkereliğine satış yapak istemiştim ama türlü sorunlardan dolayı yapamadım.

Bunun siteyleyle alakalı bir şey değil hesabı satan kişi sorumlu burada siteyi kötülemeyin ama hesap satan siteleride hiç sevmem.

Geri
Yukarı