GTA 5 nasıl bu kadar etkileşim aldı?

@Mr.Ridrler O RDR2 için çıkan bir haberdi. Bu tür kaliteli oyunların ortaya çıkması için acı çekmek ve emek harcamak gerekir zaten. Yapılanı doğru bulmuyorum fakat değiştirdik dedikleri sistemin GTA 6'ya nasıl yansıyacağını merak ediyorum.

@Mr.Ridrler O RDR2 için çıkan bir haberdi. Bu tür kaliteli oyunların ortaya çıkması için acı çekmek ve emek harcamak gerekir zaten. Yapılanı doğru bulmuyorum fakat değiştirdik dedikleri sistemin GTA 6'ya nasıl yansıyacağını merak ediyorum.
Evet ondan sonra çıktı fakat hep böyleymiş. Aslında basitçe 100 çalışan varsa 150 yapsalar mesai saatleri rahatlar. Ama maddi yük gerektiriyor. Kalitesinden taviz verdiğini sanmıyorum gelişme süreci biraz daha uzayabilir.

Evet ondan sonra çıktı fakat hep böyleymiş. Aslında basitçe 100 çalışan varsa 150 yapsalar mesai saatleri rahatlar. Ama maddi yük gerektiriyor. Kalitesinden taviz verdiğini sanmıyorum gelişme süreci biraz daha uzayabilir.
Rockstar'ın tuzu kuru, isteseler çalıştırırlar. Maddi yük ile alakalı olacağını sanmıyorum ama belki yapıma daha hakim olabilmek için belli bir sayıda çalışanı vardır (Yine de çoktur tabii). Nerede çokluk, orada b.kluk misali :) İşe fazla kişiyi karıştırmak istemiyor olabilirler. Sadece varsayım yapıyorum.

Rockstar'ın tuzu kuru, isteseler çalıştırırlar. Maddi yük ile alakalı olacağını sanmıyorum ama belki yapıma daha hakim olabilmek için belli bir sayıda çalışanı vardır (Yine de çoktur tabii). Nerede çokluk, orada b. Kluk misali :) İşe fazla kişiyi karıştırmak istemiyor olabilirler. Sadece varsayım yapıyorum.

Hocam bunlar çok fena. 3 kuruşu hesaplarlar valla😁

GTA serisi oyuncu olmayan insanlar tarafından bile bilinen bir seri. Sosyal medyanın yaygınlaşması, oyuncu kitlenin büyümesi ile yeni çıkan bir GTA oyunun da ses etirmesi gayet doğal. Ki GTA 4'ün diğer GTA'lara oranla beğenilmemesi üzerine Rocksar'ın dikkatli davranmasını etkisi de var. Görselliği 2013 için nefes kesiciydi ve 3 karakterle oynanabilecek olması da büyük bir şey gibi geliyordu. Ps3 ve xb360'ı da es geçme hatasına düşmediler. Ayrıca ilk defa bir GTA'nın online modunu bu kadar önemsediler. Sürekli güncellemeler ile canlı tutmaya çalıştılar. Online modu da pek çok şey yapmaya olanak tanıdığı için hala oynanıyor olmayı hak ediyor bence.

Marka adı, oyun adı ve güncellemeler.

Başka bir şey yok arkadaşlar, oyunun reklamını bile yapma gereğini duymadılar. Youtube ve diğer yayın platformlarında ki bir çok insan gayet yüceltti, hep yerine oturdu oyun.

Açıkçası açık dünya deneyimini bana daha iyi yaşatan bir oyun olmadı.

Ben 10 sn. oynamaya bile tahammüle edemiyorum bu oyunu. İnsanlar da iyi sabır var ya da gerçekten seviyorlar.

Firma populer olduğu için, 2013 den nasil geldi oyunculu buralara güncelleme getirdiler güncelleme getirmeseydiler şuanki online yoktu, şahsen ben hergün 4 5 saat online girerim.

Arkadaşlar merhaba. 17 Eylül 2013 tarihinde piyasaya çıkan bu oyun, duyurulduktan önce ve sonra yani aşağıdaki 720P fragmandan önce ve oyun çıkışına kadarki zaman diliminde, dünya devi Rockstar ne yaptı da satış rekoru kırdı? Nasıl popülerliğin dibine ekmek bandı? Twitch ve YouTube'da hala yüksek takipçisi var. Epic Games oyunu bedava değıtmadan önce bile Online serverlerı doluydu. 2013'te çıkıp kendini koruyamayan zibilyon tane oyun var.
Asıl merak ettiğim konu, yukarıda da belirttiğim gibi "bu oyun nasıl satış rekoru kırdı?"

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ünlü bir serinin devam oyunu gelirse ve incelemeler iyiyse satış rekorları kırar. En azından çoğu için böyle.

Geri
Yukarı