GTA V'i neden sevmiyorum?

Ben bu oyunu üç haftadan beri oynuyorum ve amacım da "kafa dağıtmak". Şunu söyleyeyim ki: Bu oyun, oynadığım en iyi oyunlardan bir tanesi. Her ne kadar eski GTA oyunlarını sevsem de- aynı zamanda çıkış tarihleri her ne kadar eski olsa da- bu oyun hepsinden çok daha iyi.
Online konusunda bir şey demem çok yanlış olacaktır, zira bugüne kadar pek de Online oynadığım söylenemez...

Ben GTA 4Ü bilgisayarım ortalama olmasına rağmen takıla takıla ve düşük ayarlarda oynadım. Ama GTA 5'i orta-yüksek ayarda 50-60 FPS ile asla donmadan oynayabiliyorum. O yüzden GTA 4 bende pek iyi intiba bırakmadı.

Ek olarak GTA SA ile Vice City'e remastered gelse piyasa fena sallanır. Şahsen ben bu iki remastered'i GTA 6'dan daha çok bekliyorum. Doğrusu böyle bi remastered gelir mi muamma.
Ve geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Harita konusunda katılmıyorum açık dünya oyunlarini sevenler bu oyunun haritasını hiç sıkılmadan gezer. Benim gibi. Farklı kıyafetler, kolyeler, gözlükler, silah ve silah özellestirmeleri, skinler olarak on numara oyun. Tek eksiği bence gym yani spor salonlari yok bir de burger shot ve chuckin Bell'e giremiyoruz nedense. GTA 4 de sevdigim yanlar arkadaşlarımız bizi ariyirdu vakit geçirmek için. Ve fizikler konusunda katılıyorum. Fakat günümüz açık dünya oyunlarına bakarsak hiçbiri GTA 5'e kafa tutamadi. Özellikle Cyberpunk'da fizik motoru yoktu bildiğin yani. Arabanın lastiğinie ateş edince hiçbir şey olmuyordu. Grafikler konusunda hala günümüzün grafiklerle bas basa yarışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı