GTA V'i neden sevmiyorum?

Neden sevmiyorum kısmından sonra yazdığın her şey tamamen ezber gibi geldi.

Online kısmına katılsamda GTASA GTAV'den bence daha iyi falan değil. Yılına göre bile oynanışı kötüydü, hem PC portu bile zar zor çalışıyor korsan oynaman falan lazım. Görev çeşitliliği tabii ki hayvan gibi her görev baştan savma yapılmamış eğlenceli ama bir şeyi de abartmayın. GTAIV ise gta serisinin en kötü oyunudur. Oyunda düzgün bir renk paleti yok. Yapay zeka allaha emanet görevler o kadar sıkıcı ki %50'sine bile gelemeden illallah edebilirsiniz karakterler boş hikaye kötü vesaire bir sürü eksi sayabilirim. Fizikler aynı fizikler. GTAV'ye gelirsek Adamlar sadece araba sürüşünü oyuncaklaştırdılar çünkü GTA çok büyük bir marka adamlar 10 yaşındaki adam ile 25 yaşındaki adamın bu oyunu paşa paşa satın alıp oynayacağını biliyor bu yüzden de sürüş mekaniklerini basitleştirdiler. Ufak bir modla halledersin, onun dışında haraket fizikleri GTAIV'nin fiziği ile aynı zaten. Dar beyinli GTAIV papağanları abartılmış fizikleri fizik zannediyor. Araba fizikleri gereksiz abartılmış ve çok kötü, gerçek hayatta bile araba daha iyi dönüyor. Kendi zevkim ve fikrim en çok keyif aldığım GTA oyunları; GTAV > SA > Vice city

Son düzenleme:
Bu oyun ve firma ile ilgili belirtmek istediğim tek şey kontrolünün değişmesi gerektiği. Çünkü kimse söylemiyor tutuyorlar aynı kontrolleri RDR2 için de yapıyorlar. Sırada ne var bilmiyorum ama kontrol sertliği, nişangah, hareket, harita şekli, yönlendirmeler vs. değişip gelişmesi lazım.

GTA 4'ün gerçekçi denilen mekanikleri ağırdı. Karakteri döndürmek bile yavaş. Haritanın boşluğuna katılmıyorum. Oyunu 5 defa bitirdim, her yerini ezbere biliyorum ve ona rağmen hala yeni şeyler görüyorum haritada. Online'ı çok oynamadım, sevmiyorum genel olarak Online oyunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı