GTA V'i neden sevmiyorum?

@NOHA Bak başlıkta ne yazıyor "GTA V'i neden sevmiyorum?" Kendi kendine olay yaratma buraya gelip. Zaten kişisel olarak neden beğenmediğimi yazmışım. Okuduğunu anlayamayanlardan çektiğimiz kadar hiçbir şeyden çekmedik bu forumda.

GTA V'in oyun içi yükleme süreçlerini modlarla uğraşan bir adama düzelttirecek kadar aciz, GTA Online'ı çöplüğe çevirip buglarla bizleri başbaşa bırakan ve oyunun kıymetini sonradan bilen Rockstar firmasının bu oyununu hiç sevmiyorum.

Gta 5'i ben de pek sevmiyorum, oynanışını ve hikayesini sevdiğim bir kanaldan izlemiştim ancak oyunu satın aldıktan sonra pek oynayasım gelmemişti. Hâlâ da öyle. Fazlaca çocuk oyunu gibi ya da online kısımda geliştirildiği için normal hali çok basit kalıyor. 3 karakter olması da cabası. Tamamen hikayeden koparan bir durum. Sürükleyici değil. Gta 6'dan çok daha umutluyum açıkçası.

Karakterleri ve Hikayesi bence güzel. Oynanış ise GTA IV e göre daha akıcı. Arabalar mesela. GTA IV de arabalar zor döner ve bu da keyif kaçırır ama GTA V de araba mekanikleri çok rahat. Bu çok yol gitme olayı çoğu GTA da var. 4 de de bolca bulunuyor. Harita boşluk denilecek kadar boş değil ama çokta dolu değil. Online kısmına ise bir şey diyemem online zaten sevmiyorum.

GTA 5 başyapıttır.

GTA 5 başyapıttır.
Sevmiyorum diyenler popüler kültür GTA 4 fanları.

GTA5>Rdr2 balonu. Kağnı gibi at sürme Simulator'u oyun bana göre. O malikane görevindense GTA 5'teki çoğu birbirinden heyecanlı yüksek tempolu görevleri tercih ederim.

Gerçekçi olmasıyla oyunun balon olmasının alakası yok.The Last of Us Part 2'de gerçekçi ama oyun çok akıcı.Hikayesi ingilizcem iyi olmadığı için umrumda değil.

Son düzenleme:
GTA 5 başyapıttır.

GTA5>Rdr2 balonu. Kağnı gibi at sürme Simulator'u oyun bana göre. O malikane görevindense GTA 5'teki çoğu birbirinden heyecanlı yüksek tempolu görevleri tercih ederim.

Gerçekçi olmasıyla oyunun balon olmasının alakası yok.The Last of Us Part 2'de gerçekçi ama oyun çok akıcı.Hikayesi ingilizcem iyi olmadığı için umrumda değil.
''Rdr2 balonu'' kısmından sonrasını okumadım.🥴

Ayrıca fanboy olacak yaşta değilim ve evet Gta 5'i sevmiyorum. Ama bu çok kaliteli olmadığı anlamına gelmez. Siz hayransınız diye herkes sevmek zorunda değil. 🙂

Taraftarlar kapışıyor yine. Ben de bir yorum yapayım ama üstüme çullanmayın sakın dostlar. Sadece bir yorum, izlenim..
-
Rockstar'ın yapmış olduğu, dünya üzerindeki en kaliteli oyun bana göre Red Dead Redemption 2'dir. İsmini bilerek uzun yazdım çünkü her bir harfini tuşlarken tüylerim diken diken oluyor. Gta 5 iyi mi kötü mü kıyasına girersek ben de oyunu yükledim ve 1-1.5 saat sonra sildim. Belki modumda değildim belki de cidden oyun beni çekemedi kendisine.

Gta 4'ü aşırı sevdiğim ve o karanlık temasını, gerçekçi fiziklerini yalayıp yuttuğum için belki de Gta 5 bana gereksiz canlı geldi. Üç tane karakterle oynuyor olmamız, karakterlerin tanıtımının bana göre çok hızlı olması ve şehrin gerçekten ampullerle parlatılmış gibi parlaması hoşuma gitmeyen diğer detaylardı. Gta 6 çıkmadan oynamak istiyorum yalan yok, hikâye olayı benim için en önemli şey. Ama umarım Red Dead Redemption 2 batağına düşmem tekrar. Bir kez bitirdim. İkinciye de bitirmek istiyorum DELİ GİBİ.

GTA 5 başyapıttır.

Katılıyorum.

Geri
Yukarı