İçinizi dökün

Goygoy konusu neden kilit yedi? 😁
Bu konunun önünü açmak için. 😄
Ben dökmeyeyim, benim yerime onlar döksün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
👍
TR'deki klasik sorunlardan biri. Benim annemde de var. TR'de anneler, mesleğin yararından çok pozisyonuna ve alacağı maaşa bakıyorlar.
Para her kapıyı açar. 😜

Bende sohbet için soru sorayım. Sistem özelliklerin nedir?
Hiç sorma... Tost makinesi bile daha iyi. umarım bu sene içinde yeni PC'ye geçeceğim. Tabii dolar sağolsun işler zorlaştı.

Intel core2 duo e4500
Ati radeon hd 2600 pro
1 gb ddr2 ram
320gb hdd
Kasa
230w psu
Fan
Logitech klavye mouse set
Saçma sapan markalı bi kulaklık
Creative hoparlör
1440x900 920nw model Samsung monitör

Hiç sorma... Tost makinesi bile daha iyi. umarım bu sene içinde yeni PC'ye geçeceğim. Tabii dolar sağolsun işler zorlaştı.

Intel core2 duo e4500
Ati radeon hd 2600 pro
1 gb ddr2 ram
320gb hdd
Kasa
230w psu
Fan
Logitech klavye mouse set
Saçma sapan markalı bi kulaklık
Creative hoparlör
1440x900 920nw model Samsung monitör
Monitör 768P değil en azından o da bir şey. 900P iyidir. Yan kasamda var 1080P ye yakın. Ekipmanlar da Logitech zaten buram buram kalite kokuyor daha ne olsun diğer parçaları boş ver 😀

Bu arada 2600pro 1GB olan modeli dizdiğim ilk kasamda vardı ne günlerdi be. Her oyunu bir şekilde açıyordu ıkına ıkına. RE6'yı kastırdığından kasa değiştirmiştim. Mazimdeki anılar elektrikten daha iyidir 😗

Arkadaşlarım olmasına rağmen yalnızım, benim yaptığım çoğu şeyi onlar yapmıyor yalnız yapmak zorunda kalıyorum, mesela oyun oynamak, hiç oyun oynayacak arkadaşım yok :( :( :(

Geri
Yukarı