iPhone 7 hala alınır mı?

Memetfurkan

Hectopat
Daha fazla  
Hala alınır mı? Hangi rengi önerirsiniz? Bir de cihazı kullanmadan kötü yorum yapanlar olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
3.000 TL'ye alınabilir. Ancak daha fazla verilmesini doğru bulmuyorum. Zaten daha fazla verilecekse iPhone 8 alınabilir.

Renk konusu kişisel tercihtir. Ama siyah modellerde ekranla kasa arasındaki siyah boşluk ve sensörler görünmediğinden daha iyi duruyor.

Hala alınır mı? Hangi rengi önerirsiniz? Bir de cihazı kullanmadan kötü yorum yapanlar olmasın.

Arkadaşın da dediği gibi belirli bir limitin üstüne çıkmamak kaydıyla alınabilir. Şuan iPhone 6S kullanıyorum. Herhangi bir kasma, donma ve kullanımı engelleyecek bir durum gözlemlemedim. Alacağın cihazda hala kullanılabilecek bir cihazdır.

Eğer 3000 TL ve altında bulabilirsen kesinlikle alabilirsin derim. Ancak bence siyah rengini alma çünkü çok parmak izi yapıyor. Yok diğer renkleri beğenmediysen o zaman ya bir kap veya skin kullanabilirsin, yada telefonunda parmak izi görmeye alışacaksın ne yazıkki.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı