iPhone 7 Hala Alınır Mı?

12 Ay Taksit mevzusu geldiği için yeni bir telefon almaya karar verdim. Açıkcası İOS'u çok beğeniyorum ve yine bir İOS cihaz olan IPhone 7'yi almak istiyorum. Ancak sizin fikirlerinize'de ihtiyacım var. IPhone 7 alınır mı ? Alınmaz derseniz başka ne gibi telefonlar önerirsiniz ? Teşekkür ederim şimdiden değerli yorumlarınız için.
iPhone 7 hala alınabilir. Bana kalırsa üzerine az bir şey daha koyup 7+ almak daha iyi olacaktır. Koyamayacaksanda 7 güzel hala ihtiyaçları karşılıyor.

Bu batarya ve ram ile zor. :D
İlk yorumunu yapıcı karşılamıştım, ta ki buna rastlayana dek. iOS işletim sisteminin daha stabil ve cihazları uzun ömürlü çalıştırdığını kabullenemeyen kaldı mı cidden?

Konuya gelecek olursak henüz 6 ve SE serisine bile destek kesilmemişken 7 serisinin ömrü bitti demek yanlış olur; Apple ürünleri amacınıza, zevkinize hitap ediyorsa alın.

İlk yorumunu yapıcı karşılamıştım, ta ki buna rastlayana dek. iOS işletim sisteminin daha stabil ve cihazları uzun ömürlü çalıştırdığını kabullenemeyen kaldı mı cidden?

Konuya gelecek olursak henüz 6 ve SE serisine bile destek kesilmemişken 7 serisinin ömrü bitti demek yanlış olur; Apple ürünleri amacınıza, zevkinize hitap ediyorsa alın.
5s Modeline bile geldi ios 12

Bu batarya ve ram ile zor. :D
iOS ile Android'in işleyiş biçimleri birbirinden çok farklı. Bataryası ve RAM'i adamlar zaten yetecek kadar koyuyor, ki gördük zamanında 4 GB RAM ile fiyaka yapıp, sonradan foslayan markaları. Ha, kesinlikle iPhone 7 için 3500 TL fazla fakat RAM ve Batarya yorumuna katılmıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı