Kardeşim CS:GO'da hile kullanıyor

Hugola'nın eski overwatch videolarını izleyip hilecilerin kendilerini nasıl belli ettiklerine bak. Sonra kardeşinin hesabında oynarken kendini belli et.

Hocam kardesiniz hemen hemen benimle yasit ilk kez bu kadar mizmizina denk geliyorum. Ban yesede yeni hesaptan devam eder gibi ugrasmaya degmez.

Yenisini de banlatsın hocam.

Bence hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Kendiliğinden yiyecektir. Biraz maça girip toksitlik yaparsanız daha çabuk ban yiyebilirsiniz.

Bir de bana göre bir hileden sebep kardeşinize dayak atıp kalıcı düşmanlık aşılamaya gerek yok. Bence dayak atmayın.

Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi durum böyle. Kendisi daha 12 yaşında olduğu için pek bir şey demiyorum ama defalarca uyarmama rağmen dinlemiyor, hileyi kullanmaya devam ediyor. Ders alması için o dışarıdayken ezcsgodan aimbot ve wallhack fulleyip birkaç maç basit eğlence girdim. Ciddi anlamda çok fazla raporlandım hatta 2 gün ban yedi hesabı. Hesap tahmini olarak ne zaman VAC'ya da Overwatch ban yer? Ya da ban yemesini sağlamak için başka neler yapabilirim?

Not: 250 lira boşa gidecek vs. gibi düşünmenize gerek yok, envanteri bomboş ve hile açtığı hesapta CS:GO'dan başka oyun yok.

Vallahi Valve takmıyor pek. Kardeşin 250 lirayı nereden buldu veya nasıl hangi karttan aldı?

Hocam uğraşmaya gerek yok ağız burun girişin sonra ailenize çocuğunuz çok kötü sitelere falan giriyor deyin bilgisayar oynamasına izin vermesinler.

Resmen VAC'a nasıl yakalanabileceğimizi tartışıyoruz ya. 😀
Adsız.png

Hocam bırakın oynasın bigün tam maçı kazanacakken tutun kolundan dövün sana hileyle maç yok diye ne zaman hileyle girse son round kaldırın dövün.

Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi durum böyle. Kendisi daha 12 yaşında olduğu için pek bir şey demiyorum ama defalarca uyarmama rağmen dinlemiyor, hileyi kullanmaya devam ediyor. Ders alması için o dışarıdayken ezcsgodan aimbot ve wallhack fulleyip birkaç maç basit eğlence girdim. Ciddi anlamda çok fazla raporlandım hatta 2 gün ban yedi hesabı. Hesap tahmini olarak ne zaman VAC'ya da Overwatch ban yer? Ya da ban yemesini sağlamak için başka neler yapabilirim?

Not: 250 lira boşa gidecek vs. gibi düşünmenize gerek yok, envanteri bomboş ve hile açtığı hesapta CS:GO'dan başka oyun yok.

Hocam hileyi belli edin. Gerekirse bütün özellikleri açın. Sonrasında ensesine küçük bir tokat.

Hocam kardeşimizi biraz pataklayın. YouTube'dan hile açan videolarını izletin. Akıllanmazsa gece uyurken maça girin spinbot açın. Kısa sürede ban yer.

Yeni konular

Geri
Yukarı