Kemal Kılıçdaroğlu'na oy verir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kk'nin düzelteceğine dair garanti verebilir misin?
Biz şu an Babacan'ın özelleştirme politikaları yüzünden, ülkeyi üretimden dış kaynaklı tüketime evriltmesinden dolayı bu haldeyiz.
Bu kafaya göre kimseye oy verme. Özdağ'ın garantisi var mı? X'in var mı? Kimseye oy verme o zaman.

Ali babacan nasıl tarikatçı oldu? İzlediğiniz, duyduğunuz şeyleri düzgün anlasanız keşke.
Babacan nasıl mı tarikatçı oldu ? Arkadaşlar mağarada mı yaşıyorsunuz maklubenin dibini sıyıran adamlara tarikatçı değil diyorsunuz deli misiniz ?

Aynen öyle şu an bütün partiler ya da adayların amacının cep doldurma olduğunu düşünüyorum.
Bence ilk yönetim biçimleri çıktığından beri yöneticiler veya yönetici adayları asla halkı düşünmemiştir, hep kendilerini düşünmüşlerdir.

Babacan nasıl mı tarikatçı oldu ? Arkadaşlar mağarada mı yaşıyorsunuz maklubenin dibini sıyıran adamlara tarikatçı değil diyorsunuz deli misiniz ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Değil tarikatçı falan. Az mantıklı biri anlar.

Bu kafaya göre kimseye oy verme. Özdağ'ın garantisi var mı? X'in var mı? Kimseye oy verme o zaman.
Hayır, Özdağın ekonomi politikası akla mantığa yatar şekilde, planlı şekilde dağılım.

Peki sen söyleyebilir misin 6'lı Masa'nın nasıl bir ekonomi politikası yürüteceğini ?

Hayır, Özdağın ekonomi politikası akla mantığa yatar şekilde, planlı şekilde dağılım.

Peki sen söyleyebilir misin 6'lı Masa'nın nasıl bir ekonomi politikası yürüteceğini ?

Bu arada, bi' saniye. Ne ara böyle bir laf geçti?

Instagram üzerinde 500.000 takipçili bir sayfada görmüştüm.
CHP'nin bakanlık dağılımında savunma bakanlığı eksikti ve sadece ortaklarından HDP boştaydı.
Ve ayriyeten sadece ben değil. Millette aynısını demişti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Değil tarikatçı falan. Az mantıklı biri anlar.
1675190224019.png

Kendi kafalarına göre tarikatlar hutbe de verebilsinler diyor ayrıca.

Instagram üzerinde 500.000 takipçili bir sayfada görmüştüm.
CHP'nin bakanlık dağılımında savunma bakanlığı eksikti ve sadece ortaklarından HDP boştaydı.
Ve ayrıyeten sadece ben değil. Millette aynısını demişti.
HDP 6'lı masada değil ve fark ettiyseniz HDP ile CHP artık yan yana değil. 500Bin takipçili olması umurumda değil. Devlet'in Çağrı Taner denen milyonluk hesapların sahibine para vermesini gördükten sonra...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı