Kılıçdaroğlu'na neden oy verilmeli?

Kılıçdaroğlu 9 seçimin hepsini kaybetmiş birisi doğal olarak insanlar çekiniyor. Ek olarak SSK'yı batırdı ve 6 aylık torununa sigorta yaptığından dolayı başa geçse daha da batırır diyenlerde var ülkücü kesim ise HDP var diye atmıyor.

Kaynak Erdoğan'ın kılıçdar SSK'yi batırdı konuşması.
Git araştır kk şikayet ediyor SSK yolsuzluklarını ama sonuç alamayınca gazetelere çıkıyor. Sonra suç üstüne yıkılıyor.

Sence 10 tur kaybeden mi yoksa 25 yıldır olan birisi mi?
Daha Kılıçdaroğlu Müslüman bile değil.
Kılıçdaroğlu Alevi Müslüman biridir. Kılıçdaroğlu'na Müslüman değil deyip sevmiyorsun o mantıkla senin Atatürk'ü de sevmemen lazım ama profil fotoğrafına koymuşsun.

Kaynak Erdoğan'ın kılıçdar SSK'yi batırdı konuşması.
Git araştır kk şikayet ediyor SSK yolsuzluklarını ama sonuç alamayınca gazetelere çıkıyor. Sonra suç üstüne yıkılıyor.
Hiç bakmadım bende biliyorum SSK'yı batırmadığını söylemden ibaret ama 6 aylık torununa SSK yaptığını araştırsan bulacaksın.

Kılıçdaroğlu oy alamıyor çünkü ülkenin yarısı gerikafalı veya cahil. Adam büyük ve gelişmiş şehirlerin hepsinde Erdoğandan fazla oy aldı fakat gelişmemiş il/ilçe ve bölgelerden aldığı oy ile yükseldi.

Yaptırsın. Ülkede yeterince Camii var fakat diğer dinlere mensup insanlar için yeterince ibadethane yok. İnsani olarak biraz farklı dinlere saygılı olun.
Ülkenin yarısını AKP'ye oy verdiği için cahil ilan etmek diğer yarısını CHP'ye oy verdiği için HDP ittifakından dolayı vatan haini ilan etmekle aynı şey. Çıkın şu aşağılık kompleks kafasından. Daha çok seçim kaybederiz böyle.

Ülkenin yarısını AKP'ye oy verdiği için cahil ilan etmek diğer yarısını CHP'ye oy verdiği için HDP ittifakından dolayı vatan haini ilan etmekle aynı şey. Çıkın şu aşağılık kompleks kafasından. Daha çok seçim kaybederiz böyle.
Daha iyi bir açıklama gelmedi aklıma. Seçimi takip ettiğimde gördüğüm tablo buydu. Ben insanlara sırf AKPye oy verdiği için gerikafalı demiyorum cidden durum bu şekilde. ''Çalıyor çırpıyor ama yapıyor'' kafasındalar ve bunu inkar etmiyorlar. Göz önünde olan gerçekleri vesaire gözardı ediyorlar.

Geri
Yukarı