Kola hıçkırtıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir keresinde kolayı bir çalışan yüzünden yere dökmüştüm. Kimse de çalışan yüzünden döktüğümü göremedi. Yenisini ücret almadan verirler dedi, gittim aldım. Bir de dökeceksen ben getireyim diye dalga geçiyor... Ayıp be.

Kola için ek ücret alıyorlar ama dökünce yenisini bedavaya veriyorlar. Demek ki neymiş, kolanın fiyatı adamlara koymuyormuş. Onların kolası ultra uyduruk belli. Ama bu yaşadığım olay ile kolalarının değersiz olduğunu biraz daha kesinleşir gibi oldum.
Evet hocam görmeseler bile yeni kola veriyorlardi, değerli olsaydı vermezlerdi veya kendi hataları olması lazımdı. Niye diye sormadan döküldü veya tadı kötü deyince direkt yenisini veriyorlar.

Evet hocam görmeseler bile yeni kola veriyorlardi, değerli olsaydı vermezlerdi veya kendi hataları olması lazımdı. Niye diye sormadan döküldü veya tadı kötü deyince direkt yenisini veriyorlar.
En ucuz maliyete en fazla kolayı servis etmeye çalışıyorlar. Sırf ekstra masraf çıkmasın diye asit, su ve azıcıkta gerçek koladan oluşan bir içecek olduğunu düşünüyorum. Su, şeker, kola ve ucuz olan HER ŞEY.

En ucuz maliyete en fazla kolayı servis etmeye çalışıyorlar. Sırf ekstra masraf çıkmasın diye asit, su ve azıcıkta gerçek koladan oluşan bir içecek olduğunu düşünüyorum. Su, şeker, kola ve ucuz olan HER ŞEY.
Hocam çok garip, benden başka hıçkıran çok kişi yokmuş. Ben herkes de olur diye düşünüyordum.

Valla yok siyah ekrandi, hangi ram di , işlemcim neden tam güç çalışıyordu derken iyi geldi.
Hocam çok garip, benden başka hıçkıran çok kişi yokmuş. Ben herkes de olur diye düşünüyordum.
Sen şanslısın sadece hıçkırıyosun. Ben bir bardak kola(çoğunlukla gazoz) için 18 litre su atıyorum. Ama bu durum sade maden suyunda hiç bir zaman olmadı. Bir şey ne kadar güzelse o kadar zararlıdır.

Valla yok siyah ekrandi, hangi ram di , işlemcim neden tam güç çalışıyordu derken iyi geldi.
Hocam gelin arada konu dışı bölümünde takılın, burada eğlenecek çok konu var, bağımlılık yapıyor :)
Bu arada makara olsun diye ve merak ettiğimden konuyu açmıştım ama konu biraz dağıldı, kilitlenebilir cevapları aldım.

Bende de şöyle bir sorun var aslında dediğin gibi Fast Food zincir restorantlarından içeçek kola olduğu zaman genelde akşam karın ağrısı giriyor ve bunu bir türlü çözemedim. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı