Linux dağıtım önerisi

Dağıtım değiştirmek yerine Window Manager'ını değiştirebilirsin. Böylece sistemin hem çok daha güzel görünür.
Şuan i3wm ve xmonad arasında geçiş yapıyorum. Arch'tan uzaklaşmayı istememdeki sebeplerden birisi rolling release ile fazla uğraşmak istememem (Yani her gün kernele güncelleme gelmesi can sıkıcı).
O zaman sisteminizi yazın. Bulayım.

Hocam sistemi sormadan neden sürekli hocam şunu öneriyorum gibi yorumlar yapıyorsunuz. Adamın PC'si kaldırmayacaksa ve bozulursa bunların sorumlusu sizsiniz.
Hocam GNU/Linux dağıtımları Windows'dan daha sorunsuzdur.

Saf Debian kurup Debian ile uğraşabilirsiniz. Cinnamon Debian'da Mint'den daha iyi çalışıyor isterseniz deneyebilirsiniz.

Windows'un farklı sürümünü kurun? Hala itiraz edecekseniz ise sisteminizi yazın. Bulmaya başlayayım!
Neden gizlilik açığı ve virüs dolu bir sistem kursun bilgisayara?
Sisteminiz nedir? Ayrıca neden Windows kullanmıyorsunuz? Daha iyi performanslar elde ediyorum Windows da. Linux kullandığımdan beri Linux oyunlar vb. bayağı şeyde donuyor. Windows 10 kurun.
Belki oyun oynamıyor? Aynı zamanda doğru sürücüler ve doğru ayarlar ile asla Linux'de oyun veya farklı bir program kasmaz.

Komu Linux kısmına açılmış burada Windows önermemelisiniz.

Sisteminiz nedir? Ayrıca neden Windows kullanmıyorsunuz? Daha iyi performanslar elde ediyorum Windows da. Linux kullandığımdan beri Linux oyunlar vb. bayağı şeyde donuyor. Windows 10 kurun.
Veri çalma makinesinden başka bir şey değil. Windows boşta 4 GB RAM kullanıyor. Linux'ta boşta iken 1,5-2GB RAM kullanıyordu.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı