Logitech G430 incelemesi

Bugün aldığım headseti inceliyorum.

Bu kulaklık 90[SUP]0[/SUP] dönebiliyor.

Kulaklığın içi metaldir.

Burada ses açıp kısma özelliği bulunuyor. Ve mikrofon buradan kapatılıp açılabiliyor.

Bildiğiniz standart olan kulaklık ve mikrofon girişleri.

En önemli parçalardan birisi bu. Bu cihaz kulaklığı 2+1'den 7+1 DOLBY yapıyor. Buna kulaklık ve mikrofon çıkışını taktıktan sonra pcye bağlayıp Logitech'in programını kuruyoruz.
Logitech'in programını başka bir incelemede anlatacağım.

Mikrofon her tarafa bükülebiliyor.

Bu G430'un son hali.

Ürün ile ilgili sorularınız varsa sorabilirsiniz.

Bu kullaklığı 5 ay önce vatan'dan almıştım. Çok memnunum güzel bir kulaklık.
Kardeşim sende de olmayan şey yok yahu.

- - - Güncellendi - - -

Uygun olduğum bir zamanda geçmeyi düşündüğüm kulaklık. Gerçi SB Rage'den gayet memnunum ancak yeni tatları seviyor insan :)
Rage G 430 dan daha iyi bir kulaklık geçmenizi tavsiye etmem. İlla geçecekseniz Siberia v2 ya da g 930 tarzı kulaklıklara geçmelisiniz.

Hayırlı olsun. Rengi çok hoşuma gitti.

Teşekkürler :)

- - - Güncellendi - - -

Güzel kulaklık. İlk incelemen için fena değil.

- - - Güncellendi - - -

İnceleme güzel :D . Gidip bir kulaklık alasım geldi. Ama en son bu tip kulaklık aldığımda onunla boğuşuyordum. Kulak içi kulaklıklar bana daha rahat geliyor. Ve hayırlı olsun.

Teşekkürler. Ben de kulaklığı ilk pcye bağladığımda biraz boğuştum ama sonunda 7+1 sesi aldım :)

- - - Güncellendi - - -

O kulaklık ise benim kullandıklarım ne. :D Gerçekten çok güzel gözüküyor. :D

- - - Güncellendi - - -

Bu kullaklığı 5 ay önce vatan'dan almıştım. Çok memnunum güzel bir kulaklık.

Ben de Vatanbilgisayar'dan aldım. Kulaklık gerçekten de güzel CS:GO'da ayak seslerinden iyi adam vuruyorum :)

- - - Güncellendi - - -

Kulaklık takmaya alışamadım gitti :) Hayırlı olsun kardeşim çok güzel görünüyor :)

Bende alışmamıştım ilk seferde ama sonra alıştım. Teşekkürler :)

- - - Güncellendi - - -

Kardeşim sende de olmayan şey yok yahu.

- - - Güncellendi - - -

Rage G 430 dan daha iyi bir kulaklık geçmenizi tavsiye etmem. İlla geçecekseniz Siberia v2 ya da g 930 tarzı kulaklıklara geçmelisiniz.

G 930 güzeldir. Ama pahalı fiyatları yakın olsaydı onu alacaktım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı