Materyalizm hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aynen, hocam. Kanıtlarsın. Görmediğimiz, ölçemeyeceğimiz bir varlığı kanıtlarsın. Yaparsın. Ennnnnn çok siz biliyorsunuz.

Hatta bi' ara gel, şirinlerin köyünü göstereyim sana.

Tam yüzyıllardır tartışılan Tanrı çıkmazına Tanrı'yı kanıtlayıp son verecekti ki araya YKS girmiş. Üzücü bir durum.

Tam yüzyıllardır tartışılan Tanrı çıkmazına Tanrı'yı kanıtlayıp son verecekti ki araya YKS girmiş. Üzücü bir durum.
ssstwitter.com_1693606030855 (1).gif

Kanıtlayınca haber verin.

Kendi dediğini kendisi anlamıyor, neden beğenmediniz diye ( beğenmeyenleri ) kişileri etiketliyor ve cevap istiyor, cevap verince de geri dönmüyor; emojilere takıyor kafayı ve felsefeden anlamıyorsunuz diyor...( gider ayak Tanrı'yı çözecekken reklam giriyor ) trajikomik...

Şuana dek düzgün bir reddiye bile sunamadınız dediklerime karşı, yanlışlığını ispatlasanıza. Benimle dalga geçip birbirinize destekleyici mesajlar atıp ego tatmini yapmanın ötesine gidemiyorsunuz. Dediğim neyi anlamadım söylesene ulan.

Aynen, hocam.. Kanıtlarsın. Görmediğimiz, ölçemeyeceğimiz bir varlığı kanıtlarsın.. Yaparsın.. Ennnnnn çok siz biliyorsunuz..

Hatta bi' ara gel, şirinlerin köyünü göstereyim sana..
Her şeyi duyulardan ibaret zanneden zırcahil.

Şu ana dek düzgün bir reddiye bile sunamadınız dediklerime karşı, yanlışlığını ispatlasanıza. Benimle dalga geçip birbirinize destekleyici mesajlar atıp ego tatmini yapmanın ötesine gidemiyorsunuz. Dediğim neyi anlamadım söylesene ulan.

Her şeyi duyulardan ibaret zanneden zırcahil.

YKS bitti sanırım. Tanrı'yı kanıtlamanı bekliyoruz çocuk. Hadi.

Bende Spider-Man'i kanıtlayacağım sana.

Görmediğimiz, ölçemeyeceğimiz bir varlığı kanıtlarsın...
Ama materyalist biri de, tamamen idealist fikirlerden uzaklaşamaz. Ben, ne kadar materyalist, ne kadar empirist davranırsam davranayım, Tanrıyla karşılaşacağım anı sabırsızlıkla bekliyorum.
Materyalist olduğun vakit idealizmi reddedersin. Hem ayranım dökülmesin hem yoğurdum ekşimesin kafasında falan mısın?

Hocam, ne kadar boşboğazsın ya. 🤣

Bak bakalım sana, seni eleştirmem dışında seni yerecek sözüm olmuş mu? Kontrol mekanizmanda sorun var.. Bir baktırmanı öneriyorum.

Geri
Yukarı