Memleketim ve görünüşüm yüzünden zorbalığa uğruyorum

Hocam lise1 öğrencisinden ne bıçağı yiyecek çocuk. Meslek lisesinde okusa bir ihtimal.

Ortaokulda bıçaklanıyor :D bıçak biraz abartı oldu da bunlarda delikanlılık olmadığı için genelde 10 kişi geliyorlar.

Sınıfta düzgünce konuşan, küfür etmeyen, kültürlü olan ve bu tür hakaretler yapmayan sadece 1 kişi var. Gülünecek bir durum. Bir.

Şu an hazırlık sınıfı okuyorum, baktığıma göre diğer sınıflarda da aynı şeye maruz kalan birkaç insan var. Yani sınıf değiştirmek çözmüyor işi.

Küfürlerin arasında bel altı laflar da vardır kesin.
İkincisi bu tarz insanlarla muhatap olmadan önce bir dövüş eğitimi en azından kick boks eğitimi olursa avantajlı durumda olursunuz.

Küfürlerin arasında bel altı laflar da vardır kesin.
İkincisi bu tarz insanlarla muhatap olmadan önce bir dövüş eğitimi en azından kit boks eğitimi olursa avantajlı durumda olursunuz.
2018-2021 süresinde kick boks eğitimi aldım pandemi yüzünden bıraktım. 2 aydır tekrar gidiyorum. Muay Thai eğitimi de alıyoruz ara sıra. En son mavi kuşaktım sanırım, o kadar da iyi olduğum söylenemez.

Hocam hiçbir çözüm bulamıyosanız kafanızı dağıtmak için Gym'e girin. Sağlam bir kas kütlesi yapınca kimsenin bir tarafı yemez sizle dalga geçmeye. Ezilmeyin güçlenin yani.
Sınıfımızda keko tipinde, sigara içen bir eleman var. Ondan bıçak bekliyorum sadece, o da çok olmasa da arada bir bana aynı şeyleri yapıyor.

2018-2021 süresinde kick boks eğitimi aldım pandemi yüzünden bıraktım. 2 aydır tekrar gidiyorum. Muay Thai eğitimi de alıyoruz ara sıra. En son mavi kuşaktım sanırım, o kadar da iyi olduğum söylenemez.

Bunların dışında haftada 5 gün muhatap olduğunu varsayarsak, bu insanlar beyinleriyle hareket etmeyen küfürbaz bodozlama mevzuya dalan tiplerdir.
Onlarla farkın şu sen nasıl yumruk atacağını nasıl savunma yapacağını biliyorsun.
Onlar ise sadece acemi cesaretine sahipler.
Kavgada hata yapma payı bu tiplerin senden daha fazla emin ol.

Merhaba arkadaşlar. 14 yaşındayım ve Tunceli'liyim. Liseye yeni geçtim, başladığımdan beri arkadaşlarım benim koyuten rengim ve memleketim yüzünden bana hakaret ediyorlar. Terörist olduğumu söylüyorlar, canlı bomba diyorlar. Herhangi bir aktiviteye katılınca "cepheden gelmiş" diyorlar. Her türlü şeyi diyorlar sayamam yani size. Neden ben de anlamıyorum... Liseme 472 puanla geldim ve gerçekten iyi insanların olduğunu düşünmüştüm ama sınıfta aklı yerine 2-3 kişi var. Diğerlerinin neredeyse hepsi benimle dalga geçiyor. Dalga geçenlerin çoğu hemcinslerim erkekler. İlk zamanlarda bunları pek dikkate almıyordum gülüp geçiyordum fakat artık dayanılmaz olmaya başladı her ders her gün aynı şeye maruz kalmak. Sizce neden böyle bir şey yapıyorlar ben gerçekten anlamıyorum.

Yaşıtız neredeyse anne babam Türk ama babaannem Yunan diye almadığım hakaret edilmeyen aşağılma yok kafaya takmıyorum benimle dost olan 7-8 kişiyle dostluk yapıyorum sizde diğer sınıflardaki çocuklarla arkadaşlık edin.

Yaşıtız neredeyse anne babam Türk ama babaannem Yunan diye almadığım hakaret edilmeyen aşağılma yok kafaya takmıyorum benimle dost olan 7-8 kişiyle dostluk yapıyorum sizde diğer sınıflardaki çocuklarla arkadaşlık edin.

Hocam bu bilgiyi nasıl verdiniz karşı tarafa. Bilmiyorum falan deyip geçseydiniz. Veya küçük bir yalan söyleseydiniz.

Hocam bu bilgiyi nasıl verdiniz karşı tarafa. Bilmiyorum falan deyip geçseydiniz. Veya küçük bir yalan söyleseydiniz.
Dalga geçilcek bi mevzu değil bence zaten ama geçiyolarsa söylemezdim ben

Dalga geçilecek bir mevzu değil bence zaten ama geçiyolarsa söylemezdim ben.

Yalan söylememe gerek yok anne babam Türk dalga geçen tipler sıkıntılı tipler zaten pek takmıyorum he deyip geçiyorum.

Geri
Yukarı