Çözüldü MSI Radeon RX 5700 XT Gaming X vs Sapphire Nitro+ Radeon RX 5700 XT

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kiraqueen

Hectopat
Yer
Morioh
Arkadaşlar aklımda bu iki model var düşüncelerinizi almak istedim şimdiden teşekkürler önerilerinizi bekliyorum.

Çözüm
Gaming X güzel model fakat aradaki fiyat farkına değmez. İkiside RX 5700 XT serisinin en iyi kartlarından. Nitro+ üzmez. Bence fiyat farkını vermeye gerek yok.
Çıkartırsa ne gibi sorunlar çıkartır acaba.
3-4 derece sıcaklık dışında sorun olmaz dostum. Onuda problem etmeye gerek yok.

Şu kasa hem daha geniş, hem daha uygun. GPU desteği 372mm, CPU soğutucu desteği 164mm

Buna bakabilirsin. Diğer attığım Aerocool kasaya bakma. MSI yada bunu al. Bunda temperli cam yok sanırım. Ona dikkat et.

Şu kasa hem daha geniş, hem daha uygun. GPU desteği 372mm, CPU soğutucu desteği 164mm.

Buna bakabilirsin. Diğer attığım Aerocool kasaya bakma. MSI ya da bunu al. Bunda temperli cam yok sanırım. Ona dikkat et.

Tamam dostum çok teşekkürler.

Tamam dostum çok teşekkürler.
Rica ederim. Şimdiden hayırlı olsun..

Son olarak temperli cam ve geniş bir model buldum ama benim göz zevkime hitap etmiyor. Zevkler renkler ayrı olduğu için belki beğenirsin diye bunuda atıyorum.

Sana kalmış artık gerisi.. MSI kasa çok yakışıklı ve güzel duruyor. Bence onu almalısın sıkıntı yaratmaz emin ol.

Rica ederim. Şimdiden hayırlı olsun.

Son olarak temperli cam ve geniş bir model buldum ama benim göz zevkime hitap etmiyor. Zevkler renkler ayrı olduğu için belki beğenirsin diye bunuda atıyorum.

Sana kalmış artık gerisi. MSI kasa çok yakışıklı ve güzel duruyor. Bence onu almalısın sıkıntı yaratmaz emin ol.

Bence de çok hoş durmuyor çok teşekkürler.

Geri
Yukarı