Ne zaman güzel bir ülke olacağız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçmişini araştırmıyorlarda o yüzden.

Vatan haini 2002'den önce su yoktu (!)
Şaka bir yana gazi Mustafa Kemal Atatürk'den sonra bu ülkeyi en iyi erdoğan yönetmiştir bu arada her yerde geçer.

Gülücük atan üyeler. Araştırın azıcık.
Bu sayfayı komple okumanızı tavsiye ederim.
@Yuu isminden belli oluyor ne olduğun.
Polimiğe bile girmeye gerek yok.

Türk ekonomisi gelişti mi? Gerçekten ilginç. Bana daha çok halkı birbirinden nefret ettirdi gibime geliyor.

Evet, Atatürk'ten sonra Recep Tayyip Erdoğan'ın ülkeyi en çok geliştirdiği doğru ben buna bir şey demiyorum. Son gidişatığımızı olumlu bulmuyorum. Ayrıca insanları adlarına göre değil de fikirlerine göre yargılamalısın. Bu olayı devam ettirmeyeceğim.

Evet, Atatürk'ten sonra Recep tayyip erdoğan'ın ülkeyi en çok geliştirdiği doğru ben buna bir şey demiyorum. Son gidişatığımızı olumlu bulmuyorum. Ayrıca insanları adlarına göre değil de fikirlerine göre yargılamalısın. Bu olayı devam ettirmeyeceğim.

Bak o son gidişatı bende olumlu bulmuyorum. 2023'e kadar düzeltmessem halkım beni buradan alsın gibi bir şey demişti cumhurbaşkanı. İnşallah düzeltir.

Osmanlı'da ki gibi devletin insanlarına destek verene kadar. O zaman insanlar ''İnşallah'' diyordu ama yine bir faaliyetleri vardı. Şimdi ''İnşallah'' diyip hop eve yatış. Vay be kardeş ekonomiyi kurtardın ''İnşallah'' diyerek. Bre kafasız, tamam Allah'a inanıyorsun da haşa sen peygamber misin? Mucizen var birden ekonomi mi düzelecek? Allah'a havale edin tamam da birden olmaz ki sizin de çalışmanız lazım bu durum için.

''Bir ülkede edebiyattan sanattan cok siyaset konuşuluyorsa o ülke 3. sınıf bir ülkedir.''​

-Nietzsche

Osmanlı'daki gibi devletin insanlarına destek verene kadar. O zaman insanlar "inşallah" diyordu ama yine bir faaliyetleri vardı. Şimdi "inşallah" deyip hop eve yatış. Vay be kardeş ekonomiyi kurtardın "inşallah" diyerek. Bre kafasız, tamam Allah'a inanıyorsun da haşa sen peygamber misin? Mucizen var birden ekonomi mi düzelecek? Allah'a havale edin tamam da birden olmaz ki sizin de çalışmanız lazım bu durum için.

"bir ülkede edebiyattan sanattan cok siyaset konuşuluyorsa o ülke 3. sınıf bir ülkedir."​

-Nietzsche

Bak bilmiyorsun galiba vasıfsız insan. İnşallah demek allaha havale etmek demek zaten. Bir de kafasız demiş :D hakaretten ban yiyince aklın başına gelir diye düşünüyorum.

Türk ekonomisi gelişmeseydi dolar 7TL'ye iner miydi?
Türk ekonomisi gelişmeseydi yabancı şirketler gelir miydi? (Xiaomi, Instagram vs.)
Global bir dünya üzerinde yaşadığımızı biliyorsundur şirketler için her ülke bir yatırımdır. Adamlar burdan para kazanıyor ne alakası var ekonomiyle?
Dolar 7 TL'ye değil isterse 3 TL'ye insin, geri çıkacaktır bu kafa ile. Eğitim sıfırdan düzenlenmediği sürece bir şey olmayacak. Tabii ayarlar ile 2-3 senede oynadıkları için bunun olacağı yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı