Neden iPhone yüceltiliyor?

Kendim için konuşayım, 2016'da Iphone 6s aldım ve hala kullanıyorum. Aldığım ilk gün ki gibi hala ne bir donma ne bir takılma yaşıyorum, sadece pil ömrü %75 civarında değiştirmem gerekiyor çok gitmemeye başladı. Bundan önce Nokia Lumia ve Android telefon sistemlerini kullandım. İki işletim sistemine sahip telefonlar da da daha garantileri bile bitmeden takılmalar ve yavaşlamalar oldu. Yüceltmek midir bilemiyorum ama hayatımda bundan sonra Iphone dışında telefon almayı düşünmem, çünkü cidden hakkını veriyor. Şuan telefonum bozulsa ve yenisini almam gerekse yeni modeller çok pahalı olduğu için gider yine eski model de olsa Iphone alırım. Son olarak bu telefonu sırf gösteriş olarak alan ve kullanan insanlar da var onlar hakkında bir şey söyleyemeyeceğim.

Thermes Apple fanı zaten :D.
Bu arada gerçekten tanrılaştırılıyor, istediğini yapamıyorsun IOS'ta ve çok da fazla artısı yok. Android telefon alıp 5 sene sonra Custom ROM yüklerim telefon yenilenir :).

Hocam kullanıcıdan kullanıcıya değişir ancak bu söylediğiniz.

Custom ROM atmayı bilmeyen kullanıcılar için iOS çok çok iyi bir tercih gerçekten.
Bir de iOS gerçekten optimize bir işletim sistemi bana kalırsa.
Daha güçsüz bir işlemci, daha düşük bir RAM'le bile o konularda ondan daha iyi olan cihazlardan çok daha iyi bir performans sergileyebiliyor ama buna rağmen abartabiliyor milletimiz tabii :D

Özentilik algısı, herkesin birbirinden görüp özenip CS:GO başlaması gibi bir olay bu. Özentilik var bizim millette. Biri bir halt ederse diğerleri de maymun gibi o kişiyi takip edip trende uyuyor. Şahsen ben bu sürüden farklı, özgün bir kişiliği olan biriyim ve benim işimi samsung görüyor. Samsung kullanıyorum, bir sıkıntısını görmedim. İlerde param olduğunda değişecek olursam da OPPO Reno 2 almayı düşünüyorum hızlı şarj özelliğinden dolayı. 😳

Hocam kullanıcıdan kullanıcıya değişir ancak bu söylediğiniz.

Custom ROM atmayı bilmeyen kullanıcılar için iOS çok çok iyi bir tercih gerçekten.
Bir de iOS gerçekten optimize bir işletim sistemi bana kalırsa.
Daha güçsüz bir işlemci, daha düşük bir RAM'le bile o konularda ondan daha iyi olan cihazlardan çok daha iyi bir performans sergileyebiliyor ama buna rağmen abartabiliyor milletimiz tabii :D

Bende Custom ROM atmayı bilmiyordum, kimse doğuştan öğrenmedi zaten, araştırarak yapılabilecek bir şey. Ama yine de risk almayan kullanıcı için iOS daha iyi ve çok başarılı bir işletim sistemi.

Zengin görünmek cool bir şey değil

4-5 bin maas alan beyaz yakalinin yasama amaci zengin gorunmek. Zengin gorunmenin en ucuz yolunu bulmaktan baska careleri yok, tum gun sitelerde indirim kuponlari kovalayip, 3 gunluk Italya tatilinden 8000 fotograf cektirip donen ezik kitle bunlar. 20 tane kredi ceker yine gidip Iphone alir sadece Instagram - Whatsapp kullanmak icin.

Ben bir şey söylemiyorum, cevap şurada:

Gerçekten verilebilecek en iyi cevap olmuş bence.

@Canoktun arkadaş çevrenizle alakalı bir durum olabilir. Ben iPhone 11 aldığımda çevremde başıma çullanan kimse olmamıştı kaldı ki çevremdeki birçok insan zaten iPhone model bir telefona sahipti ya da bunu alma kapasitesine sahip insanlardı. Bu yüzden midir bilmem ama hiçbiri köyden şehre inip hayatında ilk defa ultra lüks bir araba görmüş gibi tepki vermiyorlardı.

S20 fiyatı çok yükselmese ben de 11 yerine S20 alacaktım. Bazıları yok ben Android/iOS kullanamam falan diyor. Tamamen saçmalık fakat marka olarak bakınca ben şahsen Xiaomi ve Huawei gibi markaları pek sevmiyorum. Şu an telefonumu değiştirsem büyük ihtimal Samsung S veya yine iPhone alırım.
4-5 bin maas alan beyaz yakalinin yasama amaci zengin gorunmek. Zengin gorunmenin en ucuz yolunu bulmaktan baska careleri yok, tum gun sitelerde indirim kuponlari kovalayip, 3 gunluk Italya tatilinden 8000 fotograf cektirip donen ezik kitle bunlar. 20 tane kredi ceker yine gidip Iphone alir sadece Instagram - Whatsapp kullanmak icin.
Daha iyi açıklanamazdı. Elinize sağlık.

Geri
Yukarı