Okulda zorbalık görüyorum

Şimdi ben pek müslümanlığa sıcak bakmıyorum. Ve sınıftakilere de bir şekilde yayıldı bu. Ailemin kulağına giderse diye çok korkuyorum beni öldürürler: ') çocuklar orada söylerse diye.

Rehberlik öğretmeni belli konularda ayni psikolog gibidir eğitimlerinde vardır. Konu hakkında anlayışlı davranırlar aramizda kalsin dersen söylemez hoca.

Keşke bilerek zorbalık yapan herkes ölse. Çok ciddi söylüyorum. Ben de 3 sene önce akran zorbalığından muzdariptim. Şu an 11'deyim ve gittiğim lisenin nitelikli olmasından ötürü kavga bile yok. Ben kurtuldum. Mutlaka siz de bir gün kurtulacaksınız. Sabredin. Durumu ailenize anlatın. Abiniz varsa okula çağırın. Kafamızı taşa mı basmadılar, gelen geçen kafamıza mı vurmadı, biri bana aşık diye 15 kişi çıkışta mı beklemediler.. gerçekten inanılmaz. Allah hepsinin belasını versin.

Teşekkür ederim:) Arkadaş çevrem olsa zaten onlar şu an bu kadar uğraşamazdı. 3 5 konuştuğum kızlar var tabii ki ama pek koruyamazlar, sonuçta. O kadar samimi de değilim.

Sınıfta durmak için sebebin yoksa direk sınıf değiştir. Öğretmenine sonra müdüre vs git sınıf değiştirmek istediğini söyle sebep sorarlarsa olanları anlat. Sana bu yüzden sınıf değiştirilmez ıvır zıvır bir şeyler anlatıp dururlar. Kararlı ol sınıf değiştirmek istediğini söyle eğer seni susturup sindirme çabası gösterirlerse ailenle konuş onlar müdüre çıksın. Direk sil at hayatından o dönemi.

Wattpad hikayesi gibi mübarek. Zorbalar varmış ayva falan fırlatmışlar.

Daha ilk cümlenden başkalarını eleştirip yargılamışsın. Sevgili değiştiriyor diye başkası benim yerime zorbalık görmeli diye mi düşünüyorsun? Olayların başlangıcı yok sanki gökten inmişler de birden bire "gelin buna bir ömür zorbalık yapalım" demişler gibi. Arkadaşın yok mu, çevrende durun diyecek kimse yok mu? Gördüğüm kadarıyla yaşça da çoğundan büyüksün. İstediğin sosyal medya platformuna, yetkili birime beni taciz ediyorlar diye yazsan hayatlarını kaydırırlar onların. Ailene de söylesen, okuldaki öğretmenlere, müdüre vb. gayet de ilgilenirler ilgilenmezlerse onların da üstleri var. Bolca drama, minimum realite var hikayende.
Aradağım yanıt. Yine muhteşemsiniz hocam :D

Yaşadığın durumu az çok anlayabiliyorum. Neredeyse tüm okullarda bu tarz gereksiz tipler mevcuttur. Bana da sataşıyorlar ara sıra. Ama yaşıma göre bayağı büyük ve kaba durduğum için çok (hatta hiç) yaklaşamıyorlar.

Kızmışsın. Bir erkeğe göre daha hafif şeyler yaşamışsın. Erkek olsaydın şimdiye dayak yemiştin. Ailene anlatmaktan başka çaren yok. Ailenden biri gelip müdürle konuşsun bu durumu.

Keşke bilerek zorbalık yapan herkes ölse. Çok ciddi söylüyorum. Ben de 3 sene önce akran zorbalığından muzdariptim. Şu an 11'deyim ve gittiğim lisenin nitelikli olmasından ötürü kavga bile yok. Ben kurtuldum. Mutlaka siz de bir gün kurtulacaksınız. Sabredin. Durumu ailenize anlatın. Abiniz varsa okula çağırın. Kafamızı taşa mı basmadılar, gelen geçen kafamıza mı vurmadı, biri bana aşık diye 15 kişi çıkışta mı beklemediler. Gerçekten inanılmaz. Allah hepsinin belasını versin.

Kaç kere boyumla kilomla dalga geçmişlerdi kilomla hala dalga geçenler oluyor ama takmıyorum alışkanlık:)

Keşke bilerek zorbalık yapan herkes ölse. Çok ciddi söylüyorum. Ben de 3 sene önce akran zorbalığından muzdariptim. Şu an 11'deyim ve gittiğim lisenin nitelikli olmasından ötürü kavga bile yok. Ben kurtuldum. Mutlaka siz de bir gün kurtulacaksınız. Sabredin. Durumu ailenize anlatın. Abiniz varsa okula çağırın. Kafamızı taşa mı basmadılar, gelen geçen kafamıza mı vurmadı, biri bana aşık diye 15 kişi çıkışta mı beklemediler.. gerçekten inanılmaz. Allah hepsinin belasını versin.
Kıyamam. Umarım daha da düzelir hayatın. Üzüldüm ne desem az işte. Her yerde var demek ki bunlardan. Abim yok maalesef. ve kız olduğum için gücüm de yetmiyor. Minyon olunca hiç yetmiyor: /

@297689 emin olun müdürlerin de umrunda olmuyor. Ben kaç gece ağlamaktan sabahladığımı bilirim..

Yaşamak istiyorum:) Teşekkür ederim. Ama cidden düşünüldüğü gibi, gülücük, yüz vb. Vermedim normal şekilde davrandım onlar nerelerinden anlıyorlarsa. Çünkü nasıl davransam suç. Soğuksam zorbalık, sıcaksam zorbalık, bune arkadaş.
Onlar boş insanlar olduğunu çoktan belli etmiş anlamıyorum neden böyle davranıyorlar demen saçma oluyor bu durumda :)
Dediğimi yapmalısın annen baban seni öldürecek değil ya gerekeni yapacaklar sen anlat ve gör nolacağını zorbalık bu ve zorbalık basit bir şey değil.

@oluroluryeriz şimdi yiyorsa sataşsınlar. Çünkü 300 IQ kullanıp serserilerden kendime arka yaptım. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı