Para sıkıntısı çekiyorum

Maaşını 3'e böldüğünde bir asgari ücret etmiyorsa şikayet edebilirsin.
Gerçi 3 ayda yatan parayı da sormamamızı istemişsin. Belki iyi bir şey alıyorsun ve bu 3 ay içerisinde sağlam bir harcama yaptın. Detayları bilmeden nasıl bir öneri yapabiliriz bilmiyorum.

Yaptığım harcama şirkete katkıda bulunması içindi ve bayağıda işe yaradı şirketteki kişilerin sağlığı için yaptığım bir harcama oldu bunu yaptıktan sonrada bir ödenek aldım ama ödeneği saklıyorum şu anki bütçeme uygun bir telefon arıyorum.

3 ayda bir 1.000 TL alıyorsan şu asker telefonu diye satılan telefonlar var. Onlardan alabilirsin.

3 ayda bin TL almıyorum bin TL'ye uygun telefon var mı diye soruyorum kardeşim benim konuyu biraz dikkatli takip edersen sevinirim.

Yaptığım harcama şirkete katkıda bulunması içindi ve bayağıda işe yaradı şirketteki kişilerin sağlığı için yaptığım bir harcama oldu bunu yaptıktan sonrada bir ödenek aldım ama ödeneği saklıyorum şu anki bütçeme uygun bir telefon arıyorum.

3 ayda bin TL almıyorum bin TL'ye uygun telefon var mı diye soruyorum kardeşim benim.
Şirket için yaptığın harcamayı masraf gösterip geri alabilirsin bunu yapmanı öneririm.

1.000 TL'ye alacağın herhangi akıllı bir telefondan inan hayır gelmez.

Kendini eğit. Yeni yetenekler kazan. Fırsatları bul ve değerlendir. Kolay para yok.

Efendim para istemiyorum parama uygun bir telefon arıyorum konuyu biraz dikkatli okuyun janjanlı sözler istemiyorum bütçeme uygun bir telefon istiyorum sadece kolay para diye bir şey olmadığını ben deneyimledim ve aştım bunları söylemenize gerek yok sadece 1000TL'ye Instagram'ı açacak bir telefon arıyorum.

Efendim para istemiyorum parama uygun bir telefon arıyorum konuyu biraz dikkatli okuyun janjanlı sözler istemiyorum bütçeme uygun bir telefon istiyorum sadece kolay para diye bir şey olmadığını ben deneyimledim ve aştım bunları söylemenize gerek yok sadece 1000TL'ye Instagram'ı açacak bir telefon arıyorum.

2.el telefonlara bakabilirsin ama pek hayır gelmiyor.
Ya da A101, BİM gibi yerlere ucuza Honor falan geliyor, müdürlerle konuş erkenden rezervasyon yaptır, kıyak falan yapıyorlar.

Telefon önerisi diyerek konu açsanıza o zaman. Para sıkıntınızdan bahsediyorsunuz sonra telefon önerisi istiyordum diyorsunuz.

Geri
Yukarı