PlayStation 5 almaya değer mi?

Sony çekilmese dünyanın en mantıklı olayı derdim fakat dijitalde bile oyun fiyatlarının ne olacağı net değil. PC toplayip exc. Oyunları Steam'den almak daha mantıklı artık.

Hocam Xbox var mıydı? Xbox 360 döneminde Microsoft da yoktu ama konsol satılıyordu.
Sony çekilince satılmaya devam eder sadece Türkçe dublaj oyun çıkmaz.

Bence PlayStation almak kökten mantıklı değil. İyi bir sistem toplayıp PC'den istediğiniz oyunları oynayabilirsiniz. Yanına da bir tane kol aldınız mı iş tamamdır.

Hocam Xbox var mıydı? Xbox 360 döneminde Microsoft da yoktu ama konsol satılıyordu.
Sony çekilince satılmaya devam eder sadece Türkçe dublaj oyun çıkmaz.
Microsoft'un ofisi yok fakat yerel fiyatlandırma var. Zaten net bilgi derken bunu kastetmiştim.

Vallahi hocam rahatlıkla 1000 TL oyunlara verme gücün varsa al kullan :) ama PS zamanının ek kısır dönemini yaşıyor öylede bir gerçek var. Aldığın zaman oynayacağın oyunlar PS4 oyunlarının işte bilmem ne daha performanslıları olacak. Biliyorsun PS5 için bire bir özel pek oyun tat veren oyun çıkmadı çıkmasıda zor görünüyor.

Ben PS5 yerine RX 6600 sistem aldım güç olarak PS5'e yakın ayrıca DualSense Controller alıp PC'ye bağlarsanız her oyunda haptic feedback var PC de oyunlar daha ucuz PS oyunları PC'ye geliyor + mod kur yama kur kafa rahat hem PS hem Xbox hem de Nintendo emulatör ile.

Ben Almanya'dan Xbox 360 getirmiştim endişeliydim orijinal oyun.

Bence PlayStation almak kökten mantıklı değil. İyi bir sistem toplayıp PC'den istediğiniz oyunları oynayabilirsiniz. Yanına da bir tane kol aldınız mı iş tamamdır.

İşin garibi PC'de oyunlar pahalı:) RDR 2 baktınız mı?

Sony yalnızca TV ve ses sistemlerini çekti. PS gibi bir seçenek Türkiye'den çekilmez çekilirse de Sony'nin zararına olacaktır.

Sadece kamera üretiminin olacağını biliyorum onun dışında bir şey satmayacak Sony. Ayrıca Sony'nin zararına olacak demişsin ama Türkiye'den bir şey kazanmıyor ki bir şey kaybetsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı