PS5 mi Xbox Series X mi?

Benim gibi özel oyunlara bayılıyorsan PS5 almaktan başka çaren yok. XBOX oyunları zaten PC'de de var o yüzden beni hiç kesmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS5'i yine 7500'den satın illaki alıcı çıkar. Sonra da 7500'e sıfır bir Series X alın.
Piyasaya baktım da hocam digital sürümleri 6700 civarı satanlar da var. Ben 1 günlüğüne 6500 e koydum baktım alan yok çağırdım arkadaşı yaptık takası. Dünden beri bir ton oyun yükledim cihaza harbi çok iyi bir şey bu gamepass oyunsuz kalmaz insan 😂

PlayStation ile Xbox arasında gidip geliyorum. Xbox'un Gamepass sistemi, daha güçlü olması, daha minik olması Xbox'un artıları.
PlayStation tarafında ise Uncharted, The Last of Us, spider-man, God of War tarzı oyunlar ve Dualsense'i var.

GTX 1060 3GB ekran kartı olan bir bilgisayarım var o yüzden konsolda exclusive oyunlar ve pes FIFA tarzı oyunları oynayacağım.

Xbox için Exclusive oyunlar çıkacak ve Gamepass'e dahil edilecek deniyor fakat henüz resmi bir şey değil.

Ve fiyatlara bakacak olursak PS5 10.500TL civarına satılırken, Xbox'ın fiyatı 7300TL civarına satılıyor.

Çok kararsızım önerileriniz neler sorayım istedim.
Bilgisayarınla çoğu oyunu açarsın Exclusive olanlar hariç o yüzden kesinlikle PS

PlayStation ile Xbox arasında gidip geliyorum. Xbox'un Gamepass sistemi, daha güçlü olması, daha minik olması Xbox'un artıları.
PlayStation tarafında ise Uncharted, The Last of Us, spider-man, God of War tarzı oyunlar ve Dualsense'i var.

GTX 1060 3GB ekran kartı olan bir bilgisayarım var o yüzden konsolda exclusive oyunlar ve pes FIFA tarzı oyunları oynayacağım.

Xbox için Exclusive oyunlar çıkacak ve Gamepass'e dahil edilecek deniyor fakat henüz resmi bir şey değil.

Ve fiyatlara bakacak olursak PS5 10.500TL civarına satılırken, Xbox'ın fiyatı 7300TL civarına satılıyor.

Ya birşey diyeceğim hepimiz Türkiye de yaşıyoruz sonuçta ve bir oyuna 600 TL vermek istemiyoruz öyle değil mi kardeşim düşün sene 2015 Xbox one s aldım ve 1 tane oyuna para vermedim tüm Battlefield serisi ayaklarımın altında ve Battlefield 6 çıkacak o da gamepass ultimate e yüklenecek şuan en az 50-60 hikayeli 30-40 tane online oynanmamış oyunum var PS almak istiyorsan bir daha düşün derim 👍

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-06-22-23-22-55-251_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-06-22-23-22-55-251_com.android.chrome.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 58
Konuyu hortlatayım mı :D Xbox ta PS gibi telefon ile bağlanıp oynana bilen oyun var mı ? Bilgisi olan yazabilir mi ? Bir dönem masaüstü bilgisayarı ps4 ile takas etmiştim 1 sene geçik oynadıktan sonra satıp monster laptop aldım bu yaz sonunda ps5 almayı düşünüyorum ama xbox ta cazip geliyor.

Geri
Yukarı