Sahibinden.com'da Yaptığım Alışverişte Kazıklandım

Evet allaha havale ettim. Hakkımı aramadan hemen pes ettim doğrudur. Kredi kartına parayı yatırdım ve fişleri bende ama ben ne yapabilirim ki bu arkadaşa ? Sonuna kadar düşsem ne yazar 5.Ayda parayı yatırdım aradan 5 Ay geçti.

İşte zaten hemen pes ettiğiniz için daha doğrusu hemen Allah'a havale ettiğiniz için 5 ay geçti.

İşin peşini bırakırsan yapan kişi tekrar yapmaktan çekinmez. Sen kurtuldun artık ama senin gibiler de 200 TL kaptırsa. Adam şikayet eden yok diye hırsızlığa devam etsin.

İşin peşini bırakırsan yapan kişi tekrar yapmaktan çekinmez. Sen kurtuldun artık ama senin gibiler de 200 TL kaptırsa. Adam şikayet eden yok diye hırsızlığa devam etsin.
Yapan kişi tekrar yapmaktan çekinmedi zaten. Başka 3 kişiyi daha kandırmıştır o. PS3 kurmuştu internete 350 liradan alan arkadaşa şimdi satıcı arkadaş salatalık göndermiştir.:)

Get sistemi olmadan Sahibinden.com'dan alışveriş yapmak, "kazı kazan"a cebindeki tüm parayı yatırıp ya çıkarsa demekle aynıdır bence. En azından Gittigidiyor gibi bir havuz sistemi olması lazım sahibinden.com'un. Get sistemi güvenli ama atıyorum, adam 1600,00tl'lik ürünü 200,00tl de get sisteminin kesintisiyle 1800,00tl satabildiğini söylemişti bir satıcı. Komisyonları çok yüksek oluyormuş...Şimdi yasal yollara başvurmak yapılması gereken bir şeydi ama bu gibi durumlarda hakkını almak için çoğu zaman elinden çıkandan daha fazla para, zaman ve sabır gereken bir süreç oluyor. Ava giderken avlanmak bu şekilde oluyor anlaşılan. :) Bİr dahakine daha dikkatli olursun en azından bundan sonra. :) Geçmiş olsun.

Get sistemi olmadan Sahibinden.com'dan alışveriş yapmak, "kazı kazan"a cebindeki tüm parayı yatırıp ya çıkarsa demekle aynıdır bence. En azından Gittigidiyor gibi bir havuz sistemi olması lazım sahibinden.com'un. Get sistemi güvenli ama atıyorum, adam 1600,00tl'lik ürünü 200,00tl de get sisteminin kesintisiyle 1800,00tl satabildiğini söylemişti bir satıcı. Komisyonları çok yüksek oluyormuş...Şimdi yasal yollara başvurmak yapılması gereken bir şeydi ama bu gibi durumlarda hakkını almak için çoğu zaman elinden çıkandan daha fazla para, zaman ve sabır gereken bir süreç oluyor. Ava giderken avlanmak bu şekilde oluyor anlaşılan. :) Bİr dahakine daha dikkatli olursun en azından bundan sonra. :) Geçmiş olsun.
Aynen öyle hocam. Dediğinize katılıyorum. Sahibinden.com'un müşteri hizmetlerine bağlanıp kazıklandım dedim ve bana alışverişiniz aranızda olduğu için birşey yapamam dedi. Get kesintisi çok yüksek doğrudur ama sanalpazar var yeni duydum o siteyi kesinti daha azmış. Bir dahaki alışverişlerde daha dikkatliyim zaten arayıp konuşuyorum onunla get açabilir misin diyorum bana get açarım diyorsa demekki o kişi kazıkçı falan değil dürüst satıcıdır. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı