Samsun'daki kadına şiddet hakkında

• Konuyu başlatan 121228
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 127
  • Görüntüleme 6B

121228

Kilopat
Makaleler
10
Bugün Samsun'da insan demeye bin şahit isteyen bir varlık, küçücük çocuğun gözlerinin önünde annesini öldüresiye dövdü. Bu konu hakkında konuşacak çok şey var ama işte sakince hakaret etmeden konuşabileceğimi şu an sanmıyorum. Ve uzun zamandır arkasında durduğum bir fikri şuraya yazıp gidiyorum. HERKES YAŞAMAYI HAK ETMEZ!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanı olay ile ilgili böyle bir Tweet attı, verilecek cezayı merakla bekliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu arada video gerçekten çok sinir bozucu, izlemeyi düşünenlere benden söylemesi.

Umarım kadın arkadaşımızın durumu kritik değildir ve umarım en yakın zamanda iyileşir. Bu darp eden şahsa gelecek olursak umarım ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılır. Çocuğun ise Allah yardımcısı olsun, o travmayı umarım atlatır, umarım...

Al işte bunlar dışarıda birkaç hafta önce porçay'ı attılar.
Keşke olmasalar bu insanlar. Bu arada kadın umarım hayattadır. Çok kötü vuruyor çünkü. Kafasını falan kaldırıp yere vuruyor. Umarım alabileceği en ağır cezayı alır. Şahsen böyle durumlarda kısasa kısas uygulanabileceğini düşünüyorum.
Forumda küfür etmenin cezası ne kadar sürer?

Silivri :D

Şiddet uygulayan şahıs:
Ev0_L-PWEAUcHXd.jpg

Geri
Yukarı